حجت الاسلام و المسلمین آقایی در جمع اعضای قرارگاه ملی پسران:

همه چیز را باید در نرم افزار فکری رهبر معظم انقلاب جستجو کرد

همه چیز را باید در نرم افزار فکری رهبر معظم انقلاب جستجو کرد
 
 
به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، در این دیدار صمیمی که با رعایت موازین و مقررات بهداشتی برگزار شد. دانش آموزان عضو قرارگاه ملی پسران طرح سوالات خود به گفتگو با حجت الاسلام و المسلمین حمید مشهدی آقایی پرداختند.
 
حجت الاسلام و المسلمین آقایی ضمن خوش آمد گویی به اعضای قرارگاه ملی پسران در پاسخ به سوال یکی از اعضا در رابطه با چگونگی نقش انجمن های اسلامی در تحولات سیاسی گفت: پیشنهاد تشکیل و شورا یا کمیته ای برای تبیین مواضع تشکل در امور سیاسی بسیار خوب است اما به شما توصیه میکنم که مواضع و فرمایشات مقام معظم رهبری را چند بار بخوانید. معتقدم که اگر کسی صحبت های ایشان را در چند نوبت گوش دهد و بخواند دارای تحلیل سیاسی می شود.
 
وی با اشاره به مقطعی از سخنان رهبر معطم انقلاب اسلامی در رابطه با افول آمریکا و مثالی که ایشان در رابطه با کشتی تایتانیک به کار بردند، عنوان کرد:  با دقت و توجه مثال های حضرت آقا را بررسی و تحقیق کنید و تطبیق دهید تا رابطه افول آمریکا را با شرایط و امکانات کشتی بزرگ و مجهز تایتانیک از جمله پیش بینی نکردن قایق های نجات، طبقات اشرافی و شکاف فقر و غنی، غرور ناخدای کشتی و ... را بفهمید.
 
حجت الاسلام و المسلمین آقایی گفت: هرچیزی را در نرم افزار اندیشه مقام معظم رهبری باید جستجو و بحث کرد. با توجه به توان و روحیه بانشاط اعضای قرارگاه پیشنهاد می کنم که قرارگاه ملی حتما یک کارگروه منظومه فکری به صورت دائمی داشته باشد، تا مباحثی از جمله تمدن نوین اسلامی و اقتصاد مقاومتی از تفکرات ایشان است.
 
 وی در پایان با پاسخ به این سوال که آیا دانش آموز باید سیاسی باشد گفت: داشتن شم سیاسی با سیاسی بازی خیلی تفاوت دارد اما از نظر کار تشکیلاتی نباید به گروه یا جناح خاصی کشیده شود چون ما یک تشکیلات دانش آموزی فرهنگی و اجتماعی هستیم و در انتخابات حساس و سرنوشت ساز به توصیه حضرت آقا انتخاب اصلح می کنیم.
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید