روزهای پرخبر دختران انجمنی با «دختر ماه»

روزهای پرخبر دختران انجمنی با «دختر ماه»

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، معاون فرهنگی تربیتی خواهران انجمن‌های اسلامی دانش آموزان گفت: همزمان با ولادت با سعادت حضرت معصومه (س) جشن و برنامه های «دختر ماه» با هدف تکریم دختران و گفتمان سازی و الگوی تعالی دختران از دوازدهم لغایت نوزدهم تیر ماه در سراسر کشور برگزار می شود.

 

وی گفت: روز دختر،  به عنوان یک واقعه ملی، بهترین زمان برای پرداختن به موضوعات، مسائل و دغدغه های دخترانه و شروع حرکت هایی است که زمینه ساز شناخت و ایفای نقش تمدن سازی و تاریخ سازی دختران و بهبود سبک زندگی دختران است. 

 

موسوی خاطرنشان کرد: این برنامه ها در دو بخش اردوی روز دختر و جشن دختر ماه، با اهداف کمک به خودآگاهی دخترانه،  تقویت و انس دختران با همراهی مادران برگزار می شود.


وی گفت: نشست اعضای قرارگاه ملی دختران اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، همزمان با روز دختر با شعار "دختران تمدن ساز"  و با هدف بررسی نقش دختران در گام دوم انقلاب برگزار می گردد. در این نشست دختران ما ابعاد مختلف بیانیه گام دوم انقلاب را بررسی کرده و در آخر ماموریت یابی در گام دوم انقلاب توسط دانش آموزان دختر صورت خواهد پذیرفت.

 

معاون فرهنگی تربیتی خواهران اتحادیه گفت: اهم برنامه ها شامل اردوهای مادرانه و دخترانه (طرح مهرانه)، سخنرانی با موضوعات الگوی تعالی دختران و شناخت شخصیت حضرت معصومه(س)، مولودی خوانی، اجرای سرود و تئاتر ، برگزاری نمایشگاه ها و مسابقات ، کتابخوانی، جشنواره غذا و هنرهای دستی و... است.
 

گفتنی است ویژه برنامه های روز دختر دوازدهم  لغایت نوزدهم  تیر در سراسر کشور برگزار می شود.

ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید