کار خوب یک دانش‌آموز انجمن اسلامی / مرمت مزار پدر یک شهید در روستا

کار خوب یک دانش‌آموز انجمن اسلامی / مرمت مزار پدر یک شهید در روستا

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، گاهی یک خبر خوب اگرچه به‌صورت مستقیم شادی را به تعداد محدودی از افراد جامعه هدیه می‌کند اما فراگیری بسیاری در جامعه دارد، نمونه تولید یک خبر خوب از یک کار زیبا و دوست‌داشتنی را می‌توان در کار برخی از دانش‌آموزان دانست و "امیرحسین برمکی" یکی از دانش‌آموزانی است که کار زیبایی را رقم زده است.

 

امیرحسین دانش‌آموز حدود 16 ساله‌ای است که عضو اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان است و در کلاس دهم تحصیل می‌کند، او با نیت خیرخواهانه خود اقدام به بازسازی و مرمت مزار پدر شهید روستای خود کرده است.

 

"سید احمد حسینی باغی" شهید روستای خشکبیجار از توابع استان گیلان است که حالا "امیرحسین برمکی" دانش‌آموز 16 ساله اقدام به مرمت و رنگ‌آمیزی سنگ مزار پدر این شهید کرده است.

 

این دانش‌آموز به ما گفت: پدر این شهید در روستای ما زندگی می‌کرد و هنگامی که به مزار او می‌رفتم، متوجه شدم سنگ مزار فرسوده شده است بنابراین تصمیم به مرمت و رنگ‌آمیزی آن گرفتم.

 

امیرحسین  معتقد است که این کار خوب را برای شادی شهید "حسینی" انجام داده است.

 

گفتنی است، پدر این شهید دو فرزند داشته است که پسر کوچکش به نام "احمد حسینی" به شهادت رسیده و مفقود‌الاثر است و پسر بزرگترش نیز جانباز است.

ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید