معاون فرهنگی اتحادیه؛

هزارتو، فرصتی برای سفر به دنیای پر پیچ خم نوجوانی

هزارتو، فرصتی برای سفر به دنیای پر پیچ خم نوجوانی

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان،علی جانباز معاون فرهنگی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت: اولین دوره کارگاه حمایت تولیدات ادبی،هنری نوجوان با عنوان هزارتو و بامشارکت خانواده هنری تبلیغی عقیق برگزار می‌شود.

وی گفت:هزارتو باهدف حمایت از تولیدات ادبی، هنری نوجوان و به‌منظور غنای هرچه بیشتر تولیدات مکتوب این گروه سنی و از سوی دیگر با هدف نیروسازی از بین تولیدکنندگان جوان این عرصه برگزار خواهد شد.

جانباز با اشاره به زمان ثبت نام در این طرح خاطرنشان کرد:علاقه مندان می‌توانند تا 30 آذرماه طرح و ایده خود را در قالب 2000 کلمه و با فرمت pdf به دبیرخانه کارگاه هزارتو به آدرس https://hezartoo.ayandehsazan.ir ارسال کنند.

وی گفت:ایده و طرح‌های ارسالی از 30 آذر لغایت 20 دی‌ماه داوری شده و نهایتاً صاحبان 10 طرح برتر بر روی صندلی های کارگاه هزارتو خواهند نشست و از ایده تا اجرا از سوی اساتید داستان‌نویسی موردحمایت قرار می‌گیرند.

علی جانباز خاطرنشان کرد: بعد از یک دوره شش‌ماهه تا یک‌ساله و تحت نظارت اساتید داستان‌نویسی صاحبان ده طرح برتر در قالب کارگاه شتاب‌دهی اثر خود را تولید کرده و در صورت کسب استانداردهای لازم کتابشان از طرف نشر آینده سازان منتشر خواهد شد. معاون فرهنگی اجتماعی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت:صاحبان طرح ها و ایده های برگزیده به جز حق تالیف کتاب، مبلغ ۱۰ میلیون تومان نیز هدیه نقدی دریافت می‌کنند. گفتنی است هر شرکت‌کننده مجاز به ارسال 3 ایده است و ایده‌های ارائه‌شده نباید در فراخوان و یا توافق دیگری ثبت و یا در حال بررسی باشد.

لازم به ذکر است علاقه‌مندان می‌توانند به‌منظور کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های 02177500771 و 09389284304 تماس حاصل کنند.

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید