زنگ مهربانی در زنجان به صدا درآمد

زنگ مهربانی در زنجان به صدا درآمد

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، همزمان با هفته حجاب و عفاف، دانش آموزان انجمن های اسلامی استان زنجان با  برگزاری نمایشگاه  "ایستگاه مهربانی" میزبان دختران شهر خود شدند.

 

ایستگاه مهربانی، نام نمایشگاهی است که دانش آموزان زنجانی برای معرفی حجاب برتر، راه اندازی کردند و میز گفتگو،معرفی کتاب، تابلوهای نمایشگاهی و مصاحبه با بازدیدکنندگان، برنامه‌های مختلف ایستگاه مهربانی بود.

 

دانش آموزان پس از گذراندن کارگاه های مطالعاتی وپژوهشی این نمایشگاه  را در روز 23 تیر به مدت دو روز در خیابام امام جنب امام زاده سید ابراهیم (ع) استان زنجان برگزار کردند که با استقبال گسترده بانوان زنجانی روبه رو شد.

 

برپایی غرفه عکاسی؛ غرفه گفت‌وگو، پذیرایی و اهدای هدایای نفیس با شعارهایی با محوریت حجاب و عفاف از دیگر برنامه‌های بود که در (ایستگاه مهربانی) برپاشد.

 

 

حضور خانواده شهدا ، مادر شهیدان خالقی پور، همسر شهیدان مدافع حرم زنجان شهید صمدی و شهید مرادخانی و خواهر شهید مجیدشهریاری،جهت تقدیر از برپایی این نمایشگاه، بخش جذاب ایستگاه مهربانی بود که دانش آموزان با حضور این عزیزان، انگیزه ای مضاعف برای فعالیت هایی با محوریت حجاب و عفاف گرفتند.

 

گفتنی است نمایشگاه "ایستگاه مهربانی" 23 لغایت 24 تیرماه به همت دانش آموزان انجمن اسلامی در خیابان امام جنب امام زاده سید ابراهیم (ع) برگزار شد.

ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید