دبیرخانه جشنواره برگزیدگان رسانش درمقطع متوسطه دوم را اعلام کرد

سرآمدان رسانش (مقطع متوسطه دوم) در سراسر کشور

سرآمدان رسانش (مقطع متوسطه دوم) در سراسر کشور

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، این جشنواره در دو حوزه دختران و پسران و در مقاطع متوسطه اول و دوم برگزار شد.

دانش آموزان درمقطع متوسطه دوم در حوزه رسانه های مکتوب و چند رسانه ای در  قالب های پادکست صوتی، اینفوگرافیک، پوستر، تیزر، رادیو مدرسه، روزنامه دیواری، سایت و وبلاگ، فیلم کوتاه، کانال در فضای مجازی، گزارش تلویزیونی ،مستند، موشن گرافیک نشریه، نشریه الکترونیک، نشریه تک برگی، نماهنگ و اپلیکیشن آثار ارزنده ای را تولید کردندکه از بین این آثار، برگزیده های هر بخش به تفکیک اعلام شد

 اسامی برندگان مقطع متوسط دوم  به تفکیک در ذیل قابل مشاهده می باشد.

 

لازم به ذکر است رتبه های برتر هررشته درسطح استان نیز تعیین شدند که متعاقبا مراتب تقدیر در استان صورت خواهد گرفت.


 

   

پادکست صوتی

متوسطه دوم

       
   

پسر

استان

دختر

استان

       
   

نفر اول

مصطفی ربیعی

خراسان رضوی

مهدیه‌ شریفی

اصفهان

       
   

نفر دوم

محمد سبحان گودرزی

قم

مبینا اصغرزاده

چهارمحال و بختیاری

       
   

نفر سوم

محمدحسین میرزائی

اصفهان

زهرا علی زاده

آذربایجان شرقی

       
           
                     
                     
                     
                     
   

اینفوگرافیک

متوسطه دوم

       
   

پسر

استان

دختر

استان

       
   

نفر اول

حسین ادهمی

کرمان

معصومه جبارزاده

البرز

       
   

نفر دوم

محمد عرفان طهماسبی

اصفهان

نرگس فلاح

یزد

       
   

نفر سوم

امیرعلی جلالی

خراسان شمالی

معصومه عجم

کردستان

       
                     
                     
   

پوستر

متوسطه دوم

       
   

پسر

استان

دختر

استان

       
   

نفر اول

مهدی بیزادی زاده

خراسان جنوبی

حنانه سلمانی

یزد

       
           
   

نفر دوم

علی خسروی

چهارمحال و بختیاری

یاسمین میرزازاده

البرز

       
           
   

نفر سوم

علیرضا باریاب

قزوین

معصومه جبارزاده

البرز

       
                     
                     
   

تیزر

متوسطه دوم

       
   

پسر

استان

دختر

استان

       
   

نفر اول

سیدصادق پریزاد

خراسان رضوی

میترا محمدی

اصفهان

       
   

نفر دوم

علی زنجانی

کرمانشاه

مهدیه استیلا

خراسان جنوبی

       
   

نفر سوم

علی خانی

همدان

سیده زهرا حسینی

خراسان جنوبی

       
                     
                     
   

رادیو مدرسه

متوسطه دوم

       
   

پسر

استان

دختر

استان

       
   

نفر اول

مصطفی ربیعی

خراسان رضوی

مائده حمیدی

کردستان

       
   

نفر دوم

مصطفی عبدوس

سمنان

فاطمه الله وکیل

اصفهان

       
   

نفر سوم

محمد رستمی

کرمانشاه

هستی سلیمانی

کرمانشاه

       
                     
                     
   

روزنامه دیواری

متوسطه دوم

       
   

پسر

استان

دختر

استان

       
   

نفر اول

سامان غلامی

کردستان

الهه صیدی

کردستان

       
   

نفر دوم

 

 

 

 

       
           
   

نفر سوم

 

 

 

 

       
                     
                     
                     
                     
   

سایت و وبلاگ

متوسطه دوم

       
   

پسر

استان

دختر

استان

       
   

نفر اول

رضا مرادی فر

قزوین

گروهی حائز رتبه نشده است

       
   

نفر دوم

رادمهر نجفی

قزوین

       
           
           
   

نفر سوم

ماردین کردی

قزوین

       
                     
                     
                     
                     
   

فیلم کوتاه

متوسطه دوم

       
   

پسر

استان

دختر

استان

       
   

نفر اول

امیرعلی مروج

یزد

ریحانه رضائی

فارس

       
   

نفر دوم

امیررضا محمدی

آذربایجان شرقی

نرگس فلاح

یزد

       
   

نفر سوم

محمدحسین میرزائی

اصفهان

ریحانه رضائی

فارس

       
                     
                     
   

کانال در فضای مجازی

متوسطه دوم

       
   

پسر

استان

دختر

استان

       
   

نفر اول

گروهی حائز رتبه نشده است

       
   

نفر دوم

     
کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید