توسط دانش‌آموزان قرارگاه ملی اتحادیه صورت گرفت:

بیانیه تشکل‌های دانش‌آموزی در محکومیت اقدام اخیر اتحادیه اروپا

بیانیه تشکل‌های دانش‌آموزی در محکومیت اقدام اخیر اتحادیه اروپا

چهار تشکل دانش‌آموزی کشور در بیانیه‌ای مشترک، اقدام اخیر اتحادیه اروپا در تحریم وزیر آموزش و پرورش و دست گذاشتن غربی‌ها روی نمادهای تعلیم و تربیت جمهوری اسلامی ایران را محکوم کردند.

اقدام خبیثانه اتحادیه اروپا در تحریم وزیر آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران، با صدور بیانیه محکومیت توسط تشکل های دانش آموزی، همراه شد.

متن بیانیه مشترک این چهار تشکل به شرح زیر است:

»دستاوردها و پیشرفت‌های بی‌نظیر جمهوری اسلامی ایران در همه عرصه‌ها، بار دیگر موجب عصبانیت غربی‌ها شد و آنها را به رفتارهای غیرمنطقی و عصبی واداشت و این واکنش‌ها و رفتارها نشان از این دارد که فرزندان این مرز و بوم، چه در جایگاه وزیر انقلابی و چه در جایگاه دانش‌آموز، معلم و فعال عرصه تعلیم و تربیت، راه خود را به درستی در پیش گرفته‌اند.

بی‌شک دشمنان ایران اسلامی و بدخواهان ملت ایران، به این موضوع آگاه هستند که اجزای نظام تعلیم و تربیت با فرامین مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) و با تلاش و همت سربازانِ رهبر عزیزمان، در اندیشه ساختن ایران قوی است تا جایگاه متعالی ایران در نظم جدید جهانی تعریف و مستحکم شود. از همین‌رو آمریکا، رژیم کودک کش صهیونیستی و اتحادیه اروپا به خیال خام خود درحال برنامه‌ریزی برای مانع‌تراشی برای ایران اسلامی در این مسیر هستند.

اکنون ریشه‌ی بروز واکنش‌های عصبی و غیرمنطقی از سوی بدخواهان و دشمنان را باید در صلابت، پایبندی و استقامت نظام تعلیم و تربیت در اجرای فرامین رهبر حکیم و فرزانه انقلاب(مدظله‌العالی) دانست که این روزها بیش از پیش، خود را در عرصه‌هایی همچون اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، ردّ نسخه‌های غیرکارشناسی غربی‌ها همچون سند 2030، ارتقای آگاهی دانش‌آموزان درباره ماهیت واقعی استکبار جهانی، آشنایی روزافزون کودکان و نوجوانان کشورمان با هویت ملی و مفاخر ایرانی و اسلامی، تقویت بصیرت جامعه دانش‌آموزان کشور و در یک کلام، ایجاد روحیه امید به آینده در اجزای نظام تعلیم و تربیت نمایان ساخته است.

ما دانش‌آموزان ایران اسلامی در همین فرصت ضمن محکومیت اقدام خبیثانه اتحادیه اروپا در تحریم وزیر آموزشِ جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی از نمادهای مهم و پرتلاش نظام تعلیم و تربیت، اعلام می‌داریم که گام‌های استوار و امیدوار خود را در مسیر ساختن ایران قوی و تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، با انگیزه هرچه بیشتر برمی‌داریم و این مسیر روشن را تا رسیدن به قله‌های افتخار و فتح عرصه‌های جدیدِ پیشرفت و تعالی ادامه می‌دهیم

اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان /سازمان بسیج دانش آموزی /سازمان دانش آموزی /جمعیت جوانان هلال احمر

 

ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید