همراهی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و اتحادیه در برگزاری آیین ۱۳ آبان در ۴۰ سالگی اتحادیه

همراهی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و اتحادیه در برگزاری آیین ۱۳ آبان در ۴۰ سالگی اتحادیه

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان ،نشست دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان و معاون فرهنگی اجتماعی اتحادیه  با قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با محوریت نقش کلیدی اعضای اتحادیه در استکبارستیزی و گسترش فرهنگ مقاومت در قشر نوجوانان کشور در آستانه چهل سالگی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان برگزار شد.

حسین تاریخی دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در این دیدار ضمن تقدیر از حمایت های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی،گفت: یکی از وظایف مهم تعریف شده برای اتحادیه، برنامه‌ریزی برای حضور دانش‌آموزان متعهد در صحنه‌های اجتماعی و سیاسی متناسب با معیارهای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی است.

 

تاریخی ادامه داد: یکی از مصادیق حضور در صحنه های اجتماعی و سیاسی، نقش دهی به دانش آموزان در اجرای باشکوه تر برنامه ها در مناسبت های ملی است که تحقق این مهم، جز با همراهی نهادهای مرتبط میسر نخواهد شد.
 

دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، با اشاره به نقش دانش آموزان در اتفاقات حساس و تاریخی کشور، خاطرنشان کرد: در تمامی مبارزات انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، دانش آموزان نقش تأثیرگذار و بی بدیلی داشتند و پیشتازتر از بقیه اقشار بودند.

نصرت الله لطفی قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور در این دیدارگفت: اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان یکی از تشکل‌های امین و مورد اعتماد انقلاب اسلامی است و این دو نهاد انقلابی می توانند با همیاری هم روز استکبار ستیزی را باشکوه هر چه تمام تر برگزار کنند.

 

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با اشاره به اینکه حضور جوانان انقلابی در مجموعه اتحادیه را همواره مغتنم شمرده ایم، تأکید کرد: تمامی دستگاه ها باید ضمن بهره مندی از این ظرفیت، برای ارتقاء و تقویت این مجموعه همکاری کنند.

ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید