دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان:

بسیج، تفکر اصیل انقلابی است

بسیج، تفکر اصیل انقلابی است

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، حسین تاریخی دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان همزمان با گرامیداشت هفته بسیج گفت: بسیج ریشه در آموزه‌های اسلامی و دینی داشته و همواره راهگشای بسیاری از مشکلات و بحران‌ها بوده است و در این مسیر تمام نهادهای انقلابی باید مصمم باشند.

دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت: با گذشت ۴۰ سال از عمر نظام مقدس جمهوری اسلامی شاهد حضور مؤثر بسیج در عرصه‌های جنگ تحمیلی و دوران سازندگی بوده‌ایم و امروز که یک جنگ اقتصادی به کشور تحمیل‌شده است، می‌طلبد بسیجیان همانند سایر عرصه‌ها در این نبرد نیز فعالیت داشته باشند

وی گفت: بسیج تفکر و اندیشه‌ای است با روحیه استکبارستیز که در برهه‌ها و عرصه‌های مختلف انقلاب اسلامی حضور پررنگ داشته و موجب شکست توطئه‌ها دشمنان چه در دفاع مقدس وچه بعد از آن شده است.

تاریخی خاطرنشان کرد: اقدامات بسیجیان می‌تواند اعتقاد و ایمان مذهبی و ولایت‌مدارانه جامعه را افزایش دهد و نقطه حائز اهمیت تفکر بسیجی، اعتقاد و ایمان و تبعیتی است که از ولایت و رهبری دارند.

وی گفت: روحیه جهادی و استکبارستیزی که امام راحل در تدوین این شجره طیبه به یادگار نهاده است، باعث شده در تمام عرصه‌هایی که ضرورت ایجاب کرده بسیج و بسیجیان نقش ایفا کنند.

دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت: مردم نیازمند مدیریت جهادی و تفکر بسیجی  در کشور هستند تا بتواند در مواقع حساس با دشمن مقابله کند و ملت ایران با تفکر بسیجی با هر ناپاکی که در کشور اتفاق بیافتد و بخواهد ارزشها را کم رنگ کند مقابله خواهند کرد.

ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید