با حضور دبیرکل اتحادیه

تکریم و معارفه مدیرعامل موسسه علمی آینده‌سازان

تکریم و معارفه مدیرعامل موسسه علمی آینده‌سازان

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل دفترمرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل موسسه علمی آینده‌سازان با حضور دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان و معاونین دفترمرکزی و هیئت مدیره موسسه علمی آینده‌سازان برگزار شد.

موسسه علمی آینده‌سازان باید یکی از پرچم‌داران تحول در نظام آموزش و پرورش ‌باشد

در این مراسم حسین تاریخی دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، موسسه علمی آینده‌سازان را با قدمتی همپای اتحادیه دانست و گفت: در این جلسات حضور پیشکسوتان حس آرامشی ویژه می بخشد واین نکته را باید بدانیم که همه کسانی که در تشکیلات هستند به اینجا امید بسته است.

تاریخی خاطرنشان کرد: موسسه علمی آینده‌سازان موسسه ی جدا از اتحادیه نیست اینجا نقطه ای است که اگر نقش و ماموریت ها به خوبی انجام شود به اتحادیه نیز حرکت و رونق می بخشد و اگر نتواند نیز دچار آرزه و فرسودگی  می شود.

وی گفت: موسسه علمی آینده‌سازان باید یکی از پرچم‌داران تحول در نظام آموزش و پرورش ‌باشد و به یکی از شاخص های برتر علمی در کشور تبدیل شود.

 

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان گفت: مدیرموسسه علمی آینده سازان باید در یک نسبت تعریف شده ای بتواند با استفاده از ظرفیت های ویژه ای که در استان ها و مدارس سراسر کشور داریم یک استراتژی هوشمندانه ای را برای موسسه علمی آینده سازان تنظیم کند.

دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان با اشاره به روند انتخاب مدیرعامل در موسسه خاطرنشان کرد: با کارشناسی‌ها و تلاش‌های بی وقفه و شبانه‌روزی اعضای هیئت مدیره، سید قاسم حوائجی که یکی از اعضای تشکیلات واز مسئولین سابق اتحادیه استانی  می‌باشد به عنوان مدیرعامل موسسه علمی آینده‌سازان منصوب کردند و از زحمات ارشاد استعدادی در طول تصدی سرپرستی تقدیر و تشکر می‌کنم.

لازم به ذکر است در پایان این مراسم دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از زحمات صادقانه و بی دریغ ارشاد استعدادی در طول تصدی تقدیر و تشکر شد.

 

ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید