اتحادیه شماره تلفن ترامپ را لو داد!+ تصاویر

اتحادیه شماره تلفن ترامپ را لو داد!+ تصاویر
به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، بعد از آن که در خبرها اعلام شد رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا با ارسال شماره تماس خصوصی دفتر خود به دفتر سفارت سوئیس تقاضای تماس مقامات کشورمان با او را دارد،

اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان مجموعه نمایشگاهی شماره تلفن‌های کدخدای بدعهدی را با محوریت تاریخ بدعهدی‌ها و خیانت‌های آمریکا علیه ملت ایران اسلامی تولید و منتشر کرده است.
 
هم چنین اعضای اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در اقصا نقاط کشور این پوستر ها را در روز قدس به نمایش گذاشتند که این اتفاق با استقبال مردم روزه دار شهرهای مختلف کشورمان روبرو شد.
 
در این مجموعه نمایشگاهی تعدادی از خیانت‌ها و بدعهدی‌های آمریکا علیه ملت ایران در 60 سال اخیر مرور شده است که از جمله آن می توان به نقض برجام، آشوب و فتنه‌گری سال ۱۳۸۸، حمایت از رژیم بعث عراق در ۸ سال جنگ تحمیلی، جاسوسی و خیانت‌های اطلاعاتی، حمایت از حکومت پهلوی در کشتار مردم بی‌گناه در روز جمعه سیاه، سقوط هواپیمای مسافربری پرواز ۶۵۵ ، حمایت از حکومت پهلوی در جریان کودتای ۲۸ مرداد اشاره کرد.
 
گفتنی است موضوع شماره تلفن دفتر ترامپ بعد از انعکاس رسانه ای، دستمایه یادآوری جنایت های دولت ایالات متحده علیه ملت ایران شد.
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید