درآستانه برگزاری همایش نسل آفتاب

اطلاعیه کمیته دعوت همایش نسل آفتاب منتشر شد

اطلاعیه کمیته دعوت همایش نسل آفتاب منتشر شد

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، اطلایه کمیته دعوت همایش نسل آفتاب منتشر شد

متن این اطلاعیه به شرح زیر می باشد: 

با عنایت به پاسداشت چهلمین سال نور افشانی تشکل مقدس اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان و برگزاری یک دورهمی با حضور جمعی از پیشکسوتان، بنیان گذاران و همکاران ارجمندمان تحت عنوان همایش نسل آفتاب مواردی چند از سوی کمیته دعوت این همایش به اطلاع می رسد :

با توکل بر خدا و امید به عنایات حضرات معصومین (علیهم صلوات الله) ، پس از انجام مراحل مقدماتی برگزاری همایش و مشخص شدن زمان و مکان برنامه ،نسبت به اطلاع رسانی به استان در قالب بخشنامه شماره یک اقدام و با پیش بینی تعداد 1500 میهمان اطلاع رسانی اولیه بر مبنای معرفی تعداد 25-20 نفر از اسامی پیشکسوتان استان طی 40 سال اخیر اقدام و مقرر به معرفی از سوی استان گردید . همزمان جهت همراهی و همفکری با مسئولین محترم استان ، لیستی از بایگانی دفتر مرکزی که در همایش 30 سالگی اتحادیه از استان ها اخذ شده و یا در دفتر مرکزی موجود بود نیز به استان اعلام و مقرر گردید لیست های نهایی با توجه به موضوعاتی از قبیل اثرگذاری  افراد، قدمت و مسئولیت فعلی ایشان تا پایان آذرماه به دفتر مرکزی اعلام شود .

بر این اساس بعد از موعد مقرر ، تعداد 1050 نفر از سوی مسئولین محترم استان به دفتر مرکزی معرفی گردیدند . این اتفاق اگرچه فرصت بسیار خوبی جهت دستیابی به آمار و گنجینه ارزشمند سرمایه انسانی این تشکل طی گذشت 40 سال از حیات پر برکت اتحادیه را فراهم آورد، لکن در انتخاب افراد با توجه به ملاحظات پیش آمده از جمله تغییرات برنامه ای  ، محل برگزاری و تعداد مدعوین به 450 نفرآنهم فارغ از آمارهای پیشکسوتان دفتر مرکزی ، فارغ التحصیلان ، اعضای قرارگاه ملی فعلی و مسئولین لشکری و کشوری مشکلات عدیده ای را بوجود آورد .

از سویی با اخذ لیست همکاران اتحادیه در سراسر کشور ازکارگزینی دفتر مرکزی به تعداد2850 نفر و آمار مامورین به اتحادیه از سال 1373 تا کنون به تعداد 2190 نفرو اخذ لیست اعضای محترم شورای مرکزی از ابتدای تاسیس تا به امروز ، نهایتا مجبور به ارسال بخشنامه شماره 2 با تغییرات اساسی و خاص به استان شدیم .

براین مبنادر کمیته ای مرکب از تعدادی مسئولین فعلی و برخی پیشکسوتان در دفتر مرکزی ، نسبت به انتخاب افراد پیشنهادی با اولویت اول و دوم و ارسال آن به استان فرآیند دیگری تدبیر گردید .

لازم بذکر است در بخشنامه مذکور قید گردید میهمانان از بین اولویت اول انتخاب و در صورت عدم حضور از لیست اولویت دوم و نهایتا هر تغییری با هماهنگی کمیته دعوت قابل انجام می باشد . آنچه که بیش از پیش مسیر را برای ما دشوار نمود ، تعداد زیاد پیشکسوتان و مسئولین و کادر مرتبط با اتحادیه بود که ناچارا می بایست سهمیه ای بین 6 تا 10 نفر برای هر استان اختصاص می یافت . بر این اساس پس از ارسال بخشنامه دوم و تعیین مهلت مقرر با همکاری صمیمانه مسئولین محترم استان ، تعداد 28 استان با هماهنگی کمیته دعوت همایش علی رغم دلخوری هایی که بابت کاهش سهمیه استان بوجود آمده بود  تغییراتی را در لیست نهایی استان اعمال و به دفتر مرکزی ارسال نمودند و این یعنی حدود 87 درصد از استان ها تغییرات مد نظر را اعمال نمودند .

بدیهی است در محدودیت کمی اعمال شده ، تعداد زیادی از پیشکسوتان ، فارغ التحصیلان و .. اتحادیه امکان حضور در برنامه را نخواهند داشت و از دیدار این عزیزان محروم خواهیم شد ، لذا ضمن عذرخواهی از تمامی علاقمندان حضور در برنامه بابت محدودیت بوجود آمده،امیدواریم در برنامه های آتی تشکل بتوانیم حضور محترم همه ی عزیزان باشیم برای همه اعضای این تشکل نورانی از ابتدای تاسیس تا زمان حضور در محضر ولی نعمتمان حضرت بقیه الله الاعظم (عجل الله تعالی فرجه الشریف)  آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون داریم .

 

((والسلام علیکم))

کمیته دعوت همایش نسل آفتاب

29 دی ماه 1398

 

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید