وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:

فعالیت انجمن‌های اسلامی برای کاهش آسیب‌های اجتماعی در مدارس ضروری است

فعالیت انجمن‌های اسلامی برای کاهش آسیب‌های اجتماعی در مدارس ضروری است

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، سید عباس صالحی پیش از ظهر امروز در همایش بزرگ نسل آفتاب که به مناسبت چهلمین سال تاسیس انجمن های اسلامی دانش آموزان در مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی برگزار شد، گفت: امیدوارم با حضور پرشور دانش‌آموزان در دهه پنجم انقلاب، شاهد فصلی نو در فضای دانش آموزی و فرهنگی کشور باشیم.
وی افزود: مسئله مطرح‌شده از سوی مقام معظم رهبری در خصوص آسیب‌های اجتماعی در مدارس کشور، زنگ خطر را به صدا در می‌آورد و لزوم ورود و فعالیت انجمن اسلامی دانش‌آموزان برای کاهش این آسیب‌ها در مدارس و در محیط همسالان را دو چندان می‌کند.

صالحی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب موتور محرک جامعه را به سوی تمدن‌سازی اسلامی، علم و دانش می‌دانند، گفت: انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزی همانگونه که در دهه اول انقلاب پل ارتباطی بین مدرسه و شکوفایی خلاقیت‌ها و ابتکارات علمی بودند، هم اکنون نیز باید در خط مقدم و پیشران این جهاد علمی در مدارس باشد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: نقش اصلی انجمن‌های اسلامی دانش‌‌آموزان مثل دوره‌های قبل صیانت از انقلاب در برابر مخاطرات مختلف است.

ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید