گفتگوی صمیمانه نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه با اعضای قرارگاه ملی پسران در سالروز دیدار بهار وصل

گفتگوی صمیمانه نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه با اعضای قرارگاه ملی پسران در سالروز دیدار بهار وصل

گفتگوی صمیمانه نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه با اعضای قرارگاه ملی پسران در سالروز دیدار بهار وصل

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری در سالروز دیدار جمعی از دانش آموزان منتخب انجمن های اسلامی سراسر کشور با رهبر عالیقدر انقلاب در سال 95، با اعضای قرارگاه ملی پسران به صورت برخط گفتگو خواهد کرد.

در اول اردیبشهت سال 1395 و همزمان با میلاد امام علی(ع)، هزاران نفر از دانش آموزان منتخب انجمن های اسلامی سراسر کشور در قالب برنامه بهار وصل با حضور در حسینیه امام خمینی(ره) با ایشان دیدار کردند.

رهبر عالیقدر انقلاب در این دیدار، مسئله‌ی استقلال کشور، پیشرفت، حضور قدرتمندانه‌ی جمهوری اسلامی در منطقه و جهان، فلسطین، رواج فرهنگ غربی و سبک زندگی غربی را برخی از عرصه های درگیری انقلاب اسلامی و استکبار برشمردند و گفتند: یکی از مهمترین عرصه های درگیری و اختلاف جمهوری اسلامی و استکبار، مسئله‌ی جوانها است.

حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی) با خطاب قرار دادن اعضای انجمن های اسلامی به افسران جنگ نرم، افزودند: شماها همه‌تان افسران جنگ نرم هستید. وقتی جوان، انگیزه دارد و اعتماد به نفس دارد و قدرت اندیشیدن دارد و شجاعت دارد، افسر است -افسر در درگیری‌های رزمِ نرم، جنگ نرم- خصوصیّت جوان این است.

ایشان در ادامه با مقایسه ویژگی های افسران مطلوب جمهوری اسلامی و مدنظر دشمنان انقلاب اسلامی، تصریح کردند:  دشمن می خواهد جوان ایرانی را تبدیل کند به عنصری که نه ایمان درستی دارد، نه شجاعت آن‌چنانی دارد، نه انگیزه‌ای دارد، نه امیدی دارد؛ اما جمهوری اسلامی درست نقطه‌ی مقابل [است‌]؛ میخواهد این جوان تبدیل بشود به یک عنصر فعّال و اثرگذار. حالا اینجا مطالبه‌ی بنده از شما عزیزان من و فرزندان من این است که شما باید نقش ایفا کنید برای اینکه همسالان خودتان را -جوانان دوران دبیرستان را که با شما همسال هستند- طبق این تعریف درست، بار بیاورید و کمک کنید آنها این‌جوری بشوند؛ وظیفه‌ی انجمنهای اسلامی این است.

رهبر عالیقدر انقلاب با تاکید بر خودسازی و دگرسازی اعضای انجمن های اسلامی، گفتند: اتّحادیّه تلاشش این باشد دایره‌ی تبلیغ و اثرگذاری انجمنها بر روی جوانهای همسال را گسترش بدهید. سطح وسیعی از مخاطبان را پیدا کنند و روی آنها اثرگذار باشند، و آن اثر عبارت باشد تشکیل هویّت و شخصیّت جوان اسلامی، آن‌چنان‌که جمهوری اسلامی میطلبد. این وظیفه است؛ این کار را باید دنبال کنید.ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید