به همت دفتر آموزش و تولید محتوای اتحادیه:

اولین دوره مجازی تربیت مربی معارفی برگزار می شود

اولین دوره مجازی تربیت مربی معارفی برگزار می شود

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، یکی از ضرورترین نیازهای معرفتی برای فعالان حوزه تربیت، کسب دانش های مرتبط با فعالیت های تربیتی است. از جمله بخش های مهم و اساسی دانش های معرفتی، که اصلی ترین بخش تشکیل دهنده زیربنای هویت فردی یک مربی نیز می باشد، آشنایی دقیق، عمیق و نظام مند با عقائد اسلامی است. 
 
بدون شک این ضرورت زمانی بیشتر حس می شود که مخاطب فعالیت تربیتی یک مربی، نوجوان باشد. گفتگو و تعامل با مخاطب نوجوان علاوه بر دقت های محتوایی نیاز به ظرافت های بیانی هم دارد. اهمیت بیان و شیوه انتقال مفاهیم در مواجهه با نوجوان کمتر از محتوایی که به او ارائه می شود،‌نیست.
به همین منظور دفتر آموزش و تولید محتوای دفتر مرکزی با همکاری موسسه جوانان آستان قدس رضوی اولین دوره مجازی تربیت مربی معارفی ویژه خواهران و برادران عضو شبکه پشتیبان اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان را برگزار می کند.
 
مهلت ثبت نام اولیه برای شرکت در این دوره از تاریخ 1399/02/23  الی  1399/02/29 است که برای تمامی قبول‌شدگان، گواهینامه رسمی از سوی موسسه جوانان آستان قدس رضوی صادر می‌شود و همچنین به برگزیدگان دوره بسته متبرک و ارزشمند رضوی اهدا می شود. 
 
علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام به سایت http://amoozesh.ayandehsazan.ir مراجعه نمایند.
 

 

ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید