با حکم دبیرکل اتحادیه:

مسئول اتحادیه استان خراسان رضوی منصوب شد

مسئول اتحادیه استان خراسان رضوی منصوب شد

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، طی حکمی از سوی دبیرکل اتحادیه، سید علیرضا  امین یزدی به سمت مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان خراسان رضوی منصوب شد.

متن حکم به این شرح است:

 

برادر ارجمند جناب آقای سید علیرضا  امین یزدی
 
اکنون که در مسیر گام دوم و پنجمین دهه حیات مبارک و انسان‌ساز انقلاب شکوهمند اسلامی و در ایام چهل سالگی تشکل نورانی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان هستیم، مسئولیتی سنگین به ما سپرده ‌شده است.
این مسئولیتِ خطیر از سویی مستلزم شکرگزاری بابت توفیق خدمت به دانش‌آموزانی مؤمن، فهمیم، بصیر و انقلابی است و از سویی دیگر، بار این مسئولیت خطیر جز با همراهی برادرانی مؤمن، با روحیه جهادی و انقلابی به سرمنزل مقصود نخواهد رسید.
 
لذا با توجه به حضور برادر گرامی جناب آقای حوائجی در سنگر دیگری جهت خدمت در این تشکل، ضمن تشکر و قدردانی از زحمات مجاهدانه آن برادر عزیز در مدت تصدی مسئولیت اتحادیه استان و همچنین تشکر از اقدامات اخیر آقای هروی در مدت سرپرستی اتحادیه، نظر به ‌مراتب تعهد، شایستگی‌ و تجارب ارزشمند جنابعالی، شمارا به مدت دو سال به‌عنوان «مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان خراسان رضوی» منصوب می‌نمایم.
 
مقتضی است، سهم اختصاصی استان خود را از اسناد بالادستی تشکل، راهبردهای مصوب شورای مرکزی، حکم ابلاغی نماینده معزز مقام معظم رهبری در اتحادیه به دبیرکل و پیوست تفصیلی آن احصاء نموده و در قالب برنامه‌های استانی تدوین و ارائه فرمایید.
امید است با استعانت از خداوند متعال و توجهات حضرت ولی‌عصر عجل ا... تعالی فرجه الشریف در انجام وظایف محوله، موفق و مؤید باشید.
 
                                                                                                               
                                                                                                                                      " و من ا... التوفیق "
                                                                                                                                          حسین تاریخی
                                                                                                                    دبیر کل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان


ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید