طی حکمی از سوی دبیرکل اتحادیه:

مسئول اتحادیه استان یزد ابقا شد

مسئول اتحادیه استان یزد ابقا شد

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، طی حکمی از سوی دبیرکل اتحادیه، حسین میرشریف بنادکی در سمت مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان یزد ابقا شد.

متن حکم دبیرکل اتحادیه به شرح زیر است:

برادر ارجمند جناب آقای حسین میرشریف بنادکی 
 
اکنون که در مسیر گام دوم و پنجمین دهه حیات مبارک و انسان‌ساز انقلاب شکوهمند اسلامی و در ایام چهل سالگی تشکل نورانی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان هستیم، مسئولیتی سنگین به ما سپرده‌ شده است.
این مسئولیتِ خطیر از سویی مستلزم شکرگزاری بابت توفیق خدمت به دانش‌آموزانی مؤمن، فهیم، بصیر و انقلابی است و از سویی دیگر، بار این مسئولیت جز با همراهی برادرانی مؤمن، باروحیه جهادی و انقلابی به سرمنزل مقصود نخواهد رسید.
بر این اساس، نظر به‌ مراتب تعهد، شایستگی‌ و تجارب ارزشمند جنابعالی، حکم شما را به‌عنوان مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان یزد به مدت دو سال تمدید می‌نمایم.
مقتضی است، سهم اختصاصی استان خود را از اسناد بالادستی تشکل، راهبردهای مصوب شورای مرکزی، حکم ابلاغی نماینده معزز مقام معظم رهبری در اتحادیه به دبیر کل و پیوست تفصیلی آن احصاء نموده و در قالب برنامه‌های استانی تدوین و ارائه فرمایید.
امید است با استعانت از خداوند متعال و توجهات حضرت ولی‌عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف در انجام وظایف محوله، موفق و موید باشید.
 
 
                                                                                                    " و من ا... التوفیق "
                                                                                                        حسین تاریخی
                                                                               دبیر کل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان
 

 ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید