در نشست رسانه ای کتاب کار بیانیه گام دوم:

چهل سالگی انقلاب، گام دوم و جنگ شناختی دشمن...

چهل سالگی انقلاب، گام دوم و جنگ شناختی دشمن...
به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، محسن زنگنه رئیس فراکسیون گام دوم انقلاب اسلامی مجلس در این نشست گفت: تألیف این کتاب یک کار بدیع، نوآورانه و قابل تأمل است. در 40 سالگی انقلاب اسلامی دشمن یک جنگ شناختی را علیه نظام به راه انداخته و هدف آن تحت شعاع قرار دادن روحیه امید، اتحاد و سرمایه‌های اجتماعی است.
 
متأسفانه در 40 سال گذشته با همه پیشرفت‌هایی که داشته‌ایم، برخی عنوان می‌کنند کشور ما از کشورهای مشابه در طول این 40 سال پایین‌تر بوده است و تئوری براندازی و خاتمه نظام را سر می‌دادند.
 
رهبر معظم انقلاب برای شناخت این جنگ، بیانیه گام دوم را اعلام کردند و مهم‌ترین نکته این بیانیه، کنار هم قرار دادن هندسه فکری رهبر معظم انقلاب در این جنگ شناختی است؛ به طوری که رهبری در این بیانیه بیان کردند که در این 40 سال چه کرده‌ایم و مسیر آینده باید چگونه باشد.
 
باید بیانیه گام دوم به یک باور عمیق در بین مردم به خصوص نوجوانان و جوانان تبدیل شود. بیانیه گام دوم مسیر هدایتی برای 40 سال بعد است.کشور در سال 57، تعداد 6.2 میلیون بشکه نفت تولید می‌کرد؛ در حالی که 5 میلیو ن و 700 هزار بشکه نفت صادر می‌کردیم و 85 درصد بودجه کشور نیز از همین میزان صادرات نفت بود.
 
هزینه جنگ 400 میلیارد دلار یعنی 4 برابر تولید ناخالص داخلی کشور بود؛ در حالی که اکنون ما در مقام 16 اقتصاد دنیا قرار داریم و در حوزه فرهنگی، مراسم اربعین را با 20 میلیون زائر برگزار می‌کنیم.
 
 از سال 93 تا امروز که برجام را امضا کرده‌ایم، سرمایه‌گذاری در کشور صفر است؛ یعنی هیچکدام از شاخص‌های رشد اقتصادی کشور ایجاد نشده است. باید بیانیه گام دوم انقلاب غنی‌سازی شود و باید نسل جوان دهه 80 و 90 این کار را انجام دهند.


ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید