با حکم دبیرکل اتحادیه:

سرپرست اتحادیه استان قم منصوب شد

سرپرست اتحادیه استان قم منصوب شد
 
به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، طی حکمی از سوی دبیرکل اتحادیه، محمدحسن مرادی به سمت سرپرست اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان قم منصوب شد.
 

متن حکم  به شرح ذیل است:

برادر ارجمند جناب آقای محمدحسن مرادی
 
اکنون که در مسیر گام دوم و پنجمین دهه حیات مبارک و انسان‌ساز انقلاب شکوهمند اسلامی و در ایام چهل سالگی تشکل نورانی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان هستیم، مسئولیتی سنگین به ما سپرده‌ شده است. این مسئولیتِ خطیر از سویی مستلزم شکرگزاری بابت توفیق خدمت به دانش‌آموزانی مؤمن، فهمیم، بصیر و انقلابی است و از سویی دیگر، بار این مسئولیت جز با همراهی برادرانی مؤمن، باروحیه جهادی و انقلابی به سرمنزل مقصود نخواهد رسید.
 
لذا با توجه به حضور برادر گرامی جناب آقای خضری فرد در سنگر دیگری جهت خدمت، ضمن تشکر و قدردانی از زحمات مجاهدانه آن برادر عزیز در مدت تصدی مسئولیت اتحادیه استان، نظر به‌مراتب تعهد، شایستگی‌ و تجارب ارزشمند جنابعالی، شما را به‌ عنوان «سرپرست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان قم» منصوب می‌نمایم.
 
مقتضی است، سهم اختصاصی استان خود را از اسناد بالادستی تشکل، راهبردهای مصوب شورای مرکزی، حکم ابلاغی نماینده معزز مقام معظم رهبری در اتحادیه به دبیر کل و پیوست تفصیلی آن احصاء نموده و در قالب برنامه‌های استانی تدوین و ارائه فرمایید.
 
امید است با استعانت از خداوند متعال و توجهات حضرت ولی‌عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف در انجام وظایف محوله، موفق و موید باشید.
 
 
                                                                                              " و من ا... التوفیق "
                                                                                                  حسین تاریخی
                                                                          دبیر کل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان

 ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید