اعزام دانش‎آموزان انجمن اسلامی، از ۱۲ استان کشور در طرح ملی اردوی جهادی

اعزام دانش‎آموزان انجمن اسلامی، از ۱۲ استان کشور در طرح ملی اردوی جهادی

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان،  «حسین تاریخی» دبیرکل اتحادیه کشور عصرروزدوشنبه هفدهم  تیردر آیین افتتاحیه طرح ملی اردوی جهادی طلایه داران خدمت ویژه انجمنهای اسلامی دانشآموزن سراسر کشور در مناطق سیلزده آق قلا،اظهار کرد: دانش آموزان انجمنهای اسلامی دانشآموزی در فصل تابستان به عنوان فعالیتهای تابستانه در مناطق سیلزده حضور مییابند و به مردم مناط سیلزده کمک میکنند.

 

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان ادامه داد: در مجموعه انجمن اسلامی تلاش کردیم ساماندهی این دانشآموزان را انجام دهیم و در استانهای گلستان، لرستان و خوزستان بتوانیم خدمترسانی متمرکز را انجام دهیم.

 

تاریخی با بیان محور فعالیتهای اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان  در مناطق سیلزده  خاطرنشان کرد: امید داریم با همت دانشآموزان انجمن اسلامی، مدارس محور فعالیت های ما در مناطق سیل زده است . مدارسی که  از سیل خسارت دیدند را بازسازی و مرمت می کنیم.

 

وی گفت: از روز یکشنبه شانزدهم تیر  اعزام دانشآموزان انجمن اسلامی به مناطق سیلزده آغاز شده است و در حال حاضر برخی دانشآموزان انجمن اسلامی در مدرسه شهید مرادگلدی مدنی آققلا و دو مدرسه در پل دختر حضور یافتند و با همکاری آموزش و پرورش به فعالیتهای عمرانی  میپردازند.

 

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان از برنامه ریزی اعزام ۵۰۰ دانش آموز انجمن اسلامی به مناطق سیل زده خبر داد و  یادآور شد: در حال حاضر 12 استان را برای اعزام به مناطق سیلزده ساماندهی شدند و گروههای جهادی آنها بین 20 تا 50 نفر است و در مدت پنج الی  هفت روز به کمکرسانی در مناطق سیل‌زده مشغول هستند.

ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید