شورای مرکزی

حضور مسئول استان کردستان در جلسه 752 شورای مرکزی

حضور مسئول استان کردستان در جلسه 752 شورای مرکزی

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، جلسه 752 شورای مرکزی روز چهارشنبه بیست و ششم آذر در محل دفتر شورای مرکزی برگزار شد. در این جلسه مسئول اتحادیه استان کردستان در جلسه حضور یافت و گزارشی از اقدامات صورت گرفته در اتحادیه انجمن های اسلامی استان کردستان ارائه و دغدغه‌ها و پیشنهادات خود را در جلسه مطرح کرد.

 

گزارش تدوین برنامه راهبردی کمیسیون سیاستگذاری از دیگر دستورات این جلسه بود که مقرر شد اهداف و سیاست‌های سال 1400 تا نیمه دی ماه به شورا ارائه شود و جهت تکمیل مراحل بعدی و تدوین برنامه راهبردی این کمیسیون، پیشنهادات زمانبندی و نهایی شدن برنامه را به شورا ارائه شود.

 

همچنین در این نشست، طالبی و عبادتی مسئولین کمیسیون‌های شورای مرکزی گزارشی از جلسات یک سال اخیر را ارائه کردند و اعضای جدید کمیسیون‌های شورای مرکزی برای یک سال آتی تعیین شدند که بدین ترتیب صابر طالبی،حسین تاریخی و خانم فداکار و محمدصادق بهروز (کارشناس کمیسیون) اعضای کمیسیون سیاستگذاری و برنامه ریزی و حسین عبادتی، رحمان جلالی جواران، ارشاد استعدادی و حسن تاج الدین (کارشناس کمیسیون) به عنوان اعضای کمیسیون آیین نامه‌ها و مقررات به مدت یکسال تعیین شدند.

 

گفتنی است در حاشیه جلسه شورای مرکزی، از خانم جانباز و محمدحسین اسلامی منش دو عضو سابق دانش آموزی شورای مرکزی،جهت کسب رتبه سه رقمی در کنکور سراسری سال 1399 تقدیر بعمل آمد.
 

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید