در آستانه سالگرد عروج حاج قاسم سلیمانی پویش بین‌المللی نوجوانان مقاومت برگزار می‌کند

انتخاب بهترین جمله سردار سلیمانی از نگاه دانش آموزی+فیلم

 انتخاب بهترین جمله سردار سلیمانی از نگاه دانش آموزی+فیلم

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، پویش بین المللی نسل سلیمانی با همکاری جبهه تربیتی کودک و نوجوان انقلاب اسلامی برگزار شده است که در این پویش دانش آموزان علاوه بر برنامه های کتابخوانی، بازخوانی وصیت‌نامه شهید و... می توانند از میان 10 جمله سخنان ارزشمند شهید سردار سلیمانی، بیادماندنی‌ترین جمله سردار شهید حاج قاسم سلیمانی از دید خودشان را انتخاب کنند


دانش آموزان می توانند کلیپ مرتبط با این پویش را مشاهده کنند و از طریق انتخاب عدد جمله مورد نظر در سایت naslesoleimani.com و یا با ارسال پیامک عدد جمله مورد نظر را به شماره۳۰۰۰۸۸۸۳ در این پویش شرکت کنند که به ۱۰۰۰ نفر از شرکت‌کنندگان به قید قرعه، هدیه‌ای به یاد حاج قاسم سلیمانی اهدا خواهد شد.

هدف از این پویش این است که به جهانیان اعلام شود که نسل سلیمانی در مقابل آمریکا و رژیم صهیونیستی می ایستند و دنباله رو راه شهید سلیمانی در گام دوم انقلاب خواهند بود.


دانش‌آموزان با انتخاب بهترین جمله از دید خودشان درباره سردار سلیمانی و شرکت در امضای طومار الکترونیکی مبنی بر زمینه سازی و در خواست از فرماندهان جبهه مقاومت و در رأس آنها مقام معظم رهبری، آمادگی شان برای تلاش و مجاهدت در تمامی عرصه‌ها و محقق‌سازی آرمان‌هایی که این شهید بزرگوار داشت، اعلام می‌کنند.

 

گفتنی است بامداد جمعه ۱۳ دی ماه سال 98 سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی به همراه ابومهدی مهندس از فرماندهان مقاومت پس از عمری مجاهدت در حمله بالگردهای آمریکایی در فرودگاه بغداد به شهادت رسیدند.  


برای مشاهده فیلم جملات شهید سلیمانی به آدرس زیر مراجعه نمایید 

lish.ir/1MRh

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید