استان قم

بازدید دبیر کل اتحادیه از نمایشگاه «دستاوردهای مسئله محوری» تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم

بازدید دبیر کل اتحادیه از نمایشگاه «دستاوردهای مسئله محوری» تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، حسین تاریخی دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان از نمایشگاه «دستاوردهای مسئله محوری» تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم بازدید کرد.

 

دبیرکل اتحادیه با توجه اهمیت نگاه مسئله محوری در مواجهه با رویدادها و حوادث جامعه به ویژه رویدادها و حوادثی که  با مخاطب نوجوان در ارتباط است و نیز آشنایی با ظرفیت های دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم از این نمایشگاه بازدید کرد.
 

 وی در این بازدید ضمن آشنایی با ساختار نوین دفتر تبلیغات که مبتنی بر عمل گرایی طراحی و تدوین شده است ، از فعالیت های گوناگون قطب های مختلف فکری و فرهنگی این نهاد حوزوی بازدید کرد.

گفتنی است با تصویب هیات امنای دفتر تبلیغات اسلامی، رویکرد مساله محوری در برنامه های این دفتر اتخاذ گردید و با انجام مطالعات گسترده در حوزه فرهنگ و با عنایت به ظرفیت های بالفعل و بالقوه مجموعه، مسائلی کلیدی بعنوان محور برنامه ها و اقدامات این دفتر انتخاب گردید.
 

لازم به ذکر است به منظور تبیین روند حرکت به سمت مساله محوری و تحول سازمانی و همچنین نتایج حاصل از این حرکت و دستاوردهای تاسیس قطب های فکری و فرهنگی نمایشگاه «دستاوردهای مسئله محوری» توسط این نهاد حوزوی برگزار شد.

 

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید