دی ماه ۹۹

کمیسیون‌های شورای مرکزی در یک نگاه

کمیسیون‌های شورای مرکزی در یک نگاه

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، کمیسیون سیاستگذاری و برنامه‌ریزی شورای مرکزی با مسئولیت صابر طالبی در دی‌ماه سال جاری ۶ جلسه تشکیل داده است  و به بررسی و اصلاح اهداف کلان برنامه راهبردی ناظر به حوزه ستادی مرکز، حوزه دفاتر اتحادیه استان‌ها و شهرستان‌ها و شبکه پشتیبان و انجمن‌های اسلامی پرداخته شده است و در ادامه اهداف اتحادیه مربوط به سال  ۱۴۰۰ ذیل هریک از حوزه‌های مذکور به بحث و بررسی گذاشته شده است.
 

کمیسیون آیین نامه‌ها و مقررات شورای مرکزی با مسئولیت حسین عبادتی در دی‌ماه سال جاری دو جلسه تشکیل داده است و در این جلسات به طرح‌نامه شهید احمدی روشن در دو بخش شبکه دانش‌آموزی و شبکه پشتیبان پرداخته شده و مقرر شد پس از اصلاح و بازنگری، طرح‌نامه در کمیسیون مربوطه مورد بررسی قرار گیرد. همچنین بررسی گزارش تفریغ بودجه 98 و گزارش تفریغ بودجه 9 ماهه نخست سال 99 و بررسی جدول طبقه بندی اسناد از موارد بررسی شده در این جلسات بوده است.
 

گفتنی است کتابچه آیین نامه‌ها و مقررات و آیین نامه‌های اداری و مالی در این کتابچه بررسی شد و مقرر شد در جلسه بعدی در خصوص زمان بندی به روز رسانی و یا تدوین و تصویب آیین نامه‌های مورد نیاز برنامه ریزی انجام شود.

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید