برای ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی از فضای مجازی غافل نشوید!

برای ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی از فضای مجازی غافل نشوید!

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، صبح امروز دبیرکل اتحادیه با نماینده ولی فقیه استان گیلان دیدار و گفت و گو کرد

 

آیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه استان گیلان به تأثیر گسترده تشکل انجمن های اسلامی بین دانش آموزان اشاره کرد و افزود: وجود انجمن اسلامی دانش آموزان در شاکله معنوی جوانان برای ورود به دانشگاه ها تأثیرگذار بوده است.

 

امام جمعه رشت با بیان اینکه سبک زندگی خوب و معنوی در نوجوانی در آینده فرد تأثیرگذار است، تصریح کرد: دانش آموز متعهد، مومن، انقلابی و پا به کار می تواند آینده جامعه را بسازد.

 

آیت الله فلاحتی، دانش آموزان در انجمن های اسلامی را خودفعال و از درون متحرک و پرتلاش  توصیف وخاطرنشان کرد: تلاش دانش آموزان در انجمن های اسلامی ثمرات بسیاری برای جامعه داشته است.

 

وی بر حضور جدی فیزیکی اتحادیه انجمن های اسلامی در مدارس تأکید کرد و گفت: نوجوانان و جوانان باید در عرصه های اجتماعی به ویژه شورای امر به معروف و نهی از منکر حضور فعال داشته باشند.

 

 

نماینده ولی فقیه در گیلان با تأکید بر ارتباط مستمر تشکل انجمن های اسلامی دانش آموزان با پایگاه های بسیبج، خاطرنشان کرد: رابطه نوجوانان و جوانان با نهاد انقلابی و مردمی بسیج حائز اهمیت است.

 

آیت الله فلاحتی، خواستار تبیین و ترویج سبک زندگی اسلامی با زبان ساده توسط انجمن های اسلامی بین دانش آموزان شد و اظهار کرد: انجمن اسلامی دانش آموزان، سبک زندگی اسلامی را در شبکه های مجازی ترویج کند.

 

وی با بیان اینکه دشمن به دنبال سیاه کردن سبک گفتار جامعه از لایه های زیرین است، یادآور شد: ترویج سبک زندگی اسلامی بین نوجوانان و جوانان مهم است. ضمن اینکه انتظار داریم اصحاب رسانه ارزش های اسلامی را در جامعه ترویج کنند.

 

امام جمعه رشت، وجود همه نوع تفکر و نگرشی را در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان تأثیرگذار دانست و افزود: دختران و پسران نوجوان را در انجمن های اسلامی جذب کنید و بستر برای این امر آماده است؛ زیرا اگر نتوانیم دل های آماده را جذب اهل بیت(ع) کنیم، ما مقصر هستیم.

 

عمق بخشی معنوی بین دانش آموزان اولویت برنامه های اتحادیه انجمن های اسلامی است

 

دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان نیز در این دیدار به تشکیل اتحادیه به فرمان امام(ره) در سال ۵۸ اشاره کرد و گفت: حدود ۴۰ سال از عمر انجمن های اسلامی در مدارس می گذرد.

 

تاریخی به پیام گام دوم انقلاب توسط مقام معظم رهبری اشاره کرد وخاطرنشان کرد: تحقق این امر برای ما جدی تر شده تا جوانان و نوجوانان هویت ویژه ای در انقلاب اسلامی پیدا کنند، ضمن اینکه عمق بخشی معنوی از اولویت برنامه های اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان است.

 

دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان با اشاره به اینکه تأثیرگذاری بر روی همسالان را به رسمیت شناخته ایم، گفت: فرصت سازی و ایجاد زمینه برای مسئولیت پذیری، خودسازی و دیگرسازی از رسالت های مورد توجه اتحادیه بوده است.

ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید