دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان:

بیانیه گام دوم، افق تمدنی است برای دانش آموزان

بیانیه گام دوم، افق تمدنی است برای دانش آموزان

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، حسین تاریخی دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در نشست اعضای هیات مرکزی انجمن اسلامی مدارس مهریز که در سالن فرمانداری این شهر برگزار شد افزود: اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان که پرچمدار این نظامیم باید بتوانیم وارثان شایسته ای برای عظمت انقلاب و ایران اسلامی باشیم که لازمه آن ولایتمداری است.
 

وی خطاب به دانش آموزان گفت: در سنگر مدرسه، بار مدرسه به روی دوش شماست، دوران افول ابر قدرتها نزدیک شده و بحمدلله صدای شکستن هیمنه پوشالی دشمنان به گوش می رسد.

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان گفت: امیدواریم این انقلابی که گذشتگان برای ما به یادگار گذاشتند، همچنان بیش از پیش تداوم داشته باشد و این هنر ماست تا با قدرت هر چه تمام تر، تلاش کنیم پرچم انقلاب اسلامی ایران همچنان برافراشته بماند.
 

 تاریخی خاطرنشان کرد: بعد از گذشت ۴۲ سال از پیروزی انقلاب اسلامی و با وجود توطئه‌های فرهنگی، نظامی و اقتصادی و تشدید تحریم‌ها و تهدیدها، نه تنها هیچ خللی در اراده ملت ایران به وجود نیامده که روز به روز در منطقه و جهان افتخارات بیشتری را در عرصه‌های مختلف کسب کرده است.

                              

وی یادآور شد: اگر ملت ایران بر اصول و اهداف الهی و انقلابی خود پافشاری و ایستادگی کند و در برابر زیاده‌خواهی های استکبار جهانی دچار تزلزل نشود به قله‌های سعادت می‌رسد.
 

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در خصوص حوادث اخیر آمریکا گفت: این اتفاقات چهره واقعی آنها را با وجود تلاش گسترده امپراطوری خبری که به دنبال ممانعت از انعکاس آن جریانات بودند، اشکار کرد تا بار دیگر ذلت، فضاحت و زبونی آنها  مشخص شود.

 

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید