طرح راویان امید

ارائه مجازی فعالیت‌های مُبلغین برای دانش‌آموزان

ارائه مجازی فعالیت‌های مُبلغین برای دانش‌آموزان

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان،حجت‌الاسلام والمسلمین محمدصادق منتظری مدیر مؤسسه فرهنگی تبلیغی آینده سازان قم در گفت‌وگو با خبرنگار تعلیم و تربیت خبرگزاری فارس درباره طرح راویان امید، اظهار کرد: مرکز فرهنگی تبلیغی آینده‌سازان با همکاری اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، طرح فرهنگی ـ تبلیغی راویان امید را از دهه فجر آغاز کرده است.

 

وی با بیان اینکه این طرح هم اکنون در پیام رسان آیگپ در بخش باشگاه ستارگان برگزار می‌شود، گفت: شعار این طرح و رویکرد تربیتی آن، «خودباوری و تقویت خودباوری در نوجوان امروز » است.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری با بیان اینکه ۴۰ مُبلغ خواهر و برادر در این طرح مشارکت دارند، افزود: مبلغین ما به کمک و پشتیبانی مربیان اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، گروه‌های مجازی را تشکیل می‌دهند؛ به عبارت دیگر مُبلغ به کمک مربی، یک گروه دانش‌آموزی را تشکیل می‌دهد.

 

وی ادامه داد: در این طرح دانش‌آموزان مستقیم یا غیر مستقیم وارد یک سری فعالیت‌هایی می شوند که حاصل این فعالیت‌ها، خودباوری و تقویت خودباوری در آنهاست. فعالیت‌هایی مثل آشنایی با شرکت‌های دانش‌بنیان هر استان، مخترعین و دانشمندان جوان هر استان، مرور وصیت‌نامه شهدا و خاطرات شهدا و حماسه‌سازان این سال‌های انقلاب و دفاع مقدس.

 

مدیر مؤسسه فرهنگی تبلیغی آینده سازان قم گفت: این طرح، محصول محور است و دانش‌آموز با کمک مربی و مبلغ در پایان این طرح، یک محصول فرهنگی، علمی و معرفتی را در این جشنواره ارائه خواهد داد و در قالب‌هایی مانند عکس نوشت، پادکست، موشن‌گرافی و روزنامه دیواری و دیگر قالب‌های هنری ارائه خواهند داد

 

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید