صعود دسته جمعی سیمرغ های جوان اتحادیه به قله سبلان

صعود دسته جمعی سیمرغ های جوان اتحادیه به قله سبلان

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، حسین تاریخی دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت: سومین دوره جشنواره چند قدم تا آسمان با حضور 300 دانش‌آموز منتخب انجمن‌هاي اسلامي مدارس سراسر كشور از سیزدهم مرداد به مدت 5 روز در استان اردبیل برگزار می شود.
دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت: علاوه بر آن که حضور یکپارچه بیش 300 دانش آموز از تشکیلات همراه با مسئولان استانها و معاونین تربیتی هر استان اتفاق بزرگ و منحصر به فردی در فضای دانش آموزی به حساب می آید، ترکیب فعالیت های تشکیلاتی اتحادیه با ورزش همگانی یکی از رویدادهای مبارکی است که در اردوی چند قدم تا آسمان به وقوع خواهد پیوست. چرا که در ورزش کوهنوردی تمام تلاش متمرکز بر استقامت ورزیدن برای رسیدن به هدف و فتح قله است و با توجه به این که در فصل تابستان و تعطیلات دانش آموزان هستیم، از این منظر گمان کردیم می توان در قالب این اردو به طور عملی به اهداف تشکیلاتی اتحادیه بپردازیم و به طور عملی استقامت برای نیل به هدف را مشق کنیم.

 

تاریخی خاطرنشان کرد: اين جشنواره گردهمایی دانش‌آموزان منتخب انجمن‌هاي اسلامي در كنار يكديگر به همراه اجراي برنامه‌هاي تربيتي، فرهنگي و آموزشي است که دو روز اول آن به شرکت درکارگاه های آموزشی، دوره های تربیتی، خیمه های می گذرد و در دو روز آخر نیز دانش آموزان به قله سبلان صعود می کنند.
 

گفتنی است اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان علاوه بر جشنواره «چند قدم تا آسمان»، برنامه های متعددی را در فصل تابستان برای دانش آموزان برنامه ریزی کرده که جشنواره رسانش، برنامه های آموزشی و تربیتی در سطح استانها و... از این موارد می باشند.

ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید