نسل جوان به فکر تمدن سازی اسلامی در جهان باشد

نسل جوان به فکر تمدن سازی اسلامی در جهان باشد

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان،آیت الله حسینی‌ شاهروی  نماینده ولی فقیه استان کردستان ضمن حضور در همایش نخبگان دانش آموزان دختر اتحادیه انجمن اسلامی کردستان در محل دفتر استان پیرامون "گام دوم انقلاب" به ایراد سخنرانی پرداخت.

 

 نماینده ولی فقیه استان کردستان گفت: جوانان به ویژه نخبگان این نسل همواره نقش مهمی در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری داشته و دشمنان را مبهوت خود کرده‌اند.
 

وی گفت: خودسازی، جامعه‌سازی، جامعه‌پردازی و تمدن‌سازی را از مهم‌ترین رسالت‌های امروز آحاد جامعه به ویژه نسل جوان است.
 

آیت الله حسینی‌شاهرودی خاطرنشان کرد: نسل جوان باید در گام دوم انقلاب تمدن‌سازی اسلامی را در جهان گسترش دهد، این یک رسالت دینی و اسلامی است.


نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: امروز ایران اسلامی به آنچنان اقتداری رسیده است که یکی از پیشرفته‌ترین پهبادهای آمریکا را با تمام یال و کوپالی که داشت منهدم می‌کند.
 

آیت الله حسینی‌شاهرودی خاطرنشان کرد: این پیشرفت و اقتدار امروز ایران از برکت وجود همین جوانان است که حوزه‌های مختلف ایران اسلامی را به اوج و بالندگی رسانده است.

 

وی گفت: جوانانی که با روحیه انقلابی، مذهبی و تقوا کسانی که زاهدان شب و شیران روز بودند این تحولات بزرگ را رقم زدند.

 

نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان اینکه جوانان انقلابی زمان خود را صرف فرعیات نمی‌کنند، افزود: این جوانان تمام قدرت خود را برای رسیدن به سعادت دنیا و اخرت به کار می‌گیرند و در این مسیر از هیچ کسی نمی‌ترسند و همین نترس بودن موجب می‌شود، خداوند همواره پشتیبان آنها است.

 

آیت الله حسینی‌شاهرودی خاطرنشان کرد: امروز دشمنان به دنبال تربیت نسلی هستند که از ارزش ها روگردان باشند اما دین اسلام دنبال تربیت انسان‌هایی معتقد به ارزش‌های انسانی است.

 

وی در ادامه به نقش بانوان از صدر اسلام تا به امروز اشاره کرد و گفت: حضرت خدیجه تمام زندگی خود را در راه پیشبرد اهداف اسلام و دستور پیامبر فدا کرد.

 

نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: انسان‌هایی که حجاب و عفاف را رعایت می‌کنند بیشتر از سایر افراد جامعه پل‌های پیشرفت و ترقی را طی می‌کنند.

ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید