مسئول دبیرخانه هیأت‌های دانش‌آموزی انصارالمهدی(عج):

برنامه هیأت‌های دانش‌آموزی انصارالمهدی(عج) در ماه محرم/ فراخوان انتخاب شعار مشترک محرم منتشر شد

برنامه هیأت‌های دانش‌آموزی انصارالمهدی(عج) در ماه محرم/ فراخوان انتخاب شعار مشترک محرم منتشر شد
به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، برنامه هیأت‌های دانش‌آموزی انصارالمهدی(عج) در ماه محرم/ فراخوان انتخاب شعار مشترک محرم منتشر شد
مرتضی جهانبازی مسؤول دبیرخانه هیأت‌های دانش‌آموزی انصارالمهدی(عج) کشور در گفت‌وگو با خبرنگار تعلیم و تربیت خبرگزاری فارس درباره فعالیت‌های این هیأت‌ها، اظهار کرد: هیأت‌های دانش‌آموزی انصارالمهدی(عج)، یک شبکه یا هیأت دانش‌آموزی است که با مدل خاصی اداره می‌شود. 
 
وی افزود: در واقع آن چیزی که در هیأت دانش‌آموزی ساری و جاری می‌شود بر مبنای مدل تربیت حماسی است که حجت‌الاسلام والمسلمین حاج‌علی‌اکبری نماینده ولی فقیه در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان بیان کرد.
 
جهانبازی ادامه داد: در هیأت دانش‌آموزی، اجرا و مسؤولیت‌های هیأت در دست دانش‌آموزان است؛ البته مربیان و کمک مربیان در کنار دانش‌آموزان هستند اما بار اصلی هیأت بر دوش دانش‌آموزان است.
 
وی اضافه کرد: علاوه بر افزایش محبت، معرفت، شور و حماسه‌ای که در هیأت هست و آن اهداف تربیتی که ذیل بحث نام اباعبدالله و اهل بیت (ع) برای بچه‌ها اتفاق می‌افتد، بحث افزایش توانمندی‌های تشکیلاتی، مهارت‌آموزی و یکسری مباحث اخلاق تشکیلاتی برای نوجوانان محقق می‌شود. 
 
مسؤول دبیرخانه هیأت‌های دانش‌آموزی انصارالمهدی(عج) کشور افزود: وظیفه اصلی دبیرخانه در واقع توسعه و تقویت شبکه‌های هیأت‌های دانش‌آموزی انصارالمهدی(عج) است که تقریبا خیلی از اسناد مورد نیاز هیأت‌های دانش‌آموزی را آماده کرده است. ما به یک مدل آماده رسیدیم و سعی کردیم با جزوات مختلف و فیلم و موشن و محصولات رسانه‌ای، یک بسته خوب برای هیأت آماده کنیم و در حال ترویج این مدل هیأت دانش‌آموزی هستیم.
 
وی درباره برنامه امسال هیأت‌های دانش‌آموزی انصارالمهدی(عج) گفت: برای امسال، پویش انتخاب شعار مشترک محرم را داریم که سال گذشته نیز یک شعار مشترک تحت عنوان «نسل ما نسل ظهور است، قوی باید شد» داشتیم که جریان‌سازی خیلی خوب هم روی آن انجام گرفت و امسال می‌خواهیم در انتخاب شعار را هم بیشتر دانش‌آموزان، مربیان و کادر پشتیبان را درگیر کرده و بهترین شعار را انتخاب کنیم. 
 
جهانبازی با بیان اینکه 3 محور اصلی محتوایی برای شعار درنظر گرفتیم، اظهار کرد: اولین محور ناظر به سخنان حجت‌الاسلام والمسلمین حاج‌علی‌اکبری به عنوان شعار سال با موضوع «قوی شدن» است. دومین محور، ناظر به امام عصر(عج) و مهدویت و محور سوم نیز بحث مکتب حاج قاسم سلیمانی است. 
 
 
 
مسؤول دبیرخانه هیأت‌های دانش‌آموزی انصارالمهدی(عج) کشور درباره نحوه شرکت در این پویش نیز گفت: علاقه‌مندان برای شرکت در پویش، شعار را به شماره 0991239289 پیامک کنند و همچین کسانی که می‌خواهند شعار را به صورت تصویری ارائه دهند، یک فیلم 10، 20 ثانیه‌ای از خودشان بگیرند و شعار مدنظر را در آن معرفی کنند و به آدرس https://ble.ir/ansariha_ir ارسال کنند.
 
 
 
کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید