توسط موسسه علمی آینده سازان

نخستین عصرانه سرآمد در کافه خلاقیت آینده‌سازان برگزارشد

 نخستین عصرانه سرآمد در کافه خلاقیت آینده‌سازان برگزارشد

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، نخستین رویداد ماهانه عصرانه سرآمد، ویژه گپ‌وگفت در حوزه نوآوری آموزشی، در محل کافه خلاقیت آینده‌سازان برگزار شد.


عصرانه سرآمد که توسط شتاب‌دهنده نوآوری‌های آموزشی سرآمد با همکاری خانه خلاق آینده‌سازان و آکادمی برش برنامه‌ریزی و طراحی شده است، از این پس در پنج‌شنبه‌های هر ماه ، با حضور کارشناسان و صاحب‌نظران و نیز فعالان و مدیران کسب‌وکارهای صنعت آموزش کشور، گپ‌وگفتی در حوزه نوآوری آموزشی، در محل کافه خلاقیت آینده‌سازان برگزار خواهد شد.

این رویداد فرهنگی، برای عموم شاغلان در مشاغل آموزشی اعم از معلمان، استادان، مدیران آموزشی و... خصوصاً کسانی که در فضای کسب‌وکارهای نوآورانه آموزشی در سطح کشور فعالیت می‌کنند و نیز کسانی که به‌تازگی قصد دارند در این حوزه به فعالیت مشغول شوند،می توانند از این فرصت بهره مند شوند.
 

                               

عصرانه سرآمد این هفته نیز با حضور دکتر مرتضی مجدفرکارشناس آموزشی و سردبیر دوماه‌نامه شوق تغییر و  دکتر سیدمصطفی کلامی هریس ‌بنیان‌گذار و مدیرعامل سامانه آموزشی فرادرس، برگزار شد و هرکدام، از سوابق و تجربیات خود در زمینه نوآوری آموزشی و فرصت‌ها و ویژگی‌های صنعت آموزش در کشور سخن گفتند.
 

                                         

لازم به ذکر است با توجه به شیوع بیماری کرونا و عدم امکان حضور علاقه‌مندان در محل برگزاری عصرانه سرآمد، فیلم کامل این رویداد و نیز قطعات منتخب گفت‌وگوها، به زودی در پرتال زبدگان به آدرس zobdehgan.com  در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.

 

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید