اردوهای تشکیلاتی، بهترین فرصت برای شبکه سازی و انجام فعالیت های گروهی

اردوهای تشکیلاتی، بهترین فرصت برای شبکه سازی و انجام فعالیت های گروهی

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، آیین افتتاحیه سومین جشنواره فرهنگی، ورزشی و تشکیلاتی «چند قدم تا آسمان» ویژه اعضای اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان سراسر کشور که با حضور مسئولان استانی در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل برگزار شد.

 

حسین تاریخی دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان کشور نیز در این مراسم به تشریح اهداف برگزاری جشنواره ملی «چند قدم تا آسمان» پرداخت و گفت: تقویت روحیه فردی، انسجام در کارهای تشکیلاتی، فراهم کردن بسترهای تربیتی مناسب برای دانش آموزان از جمله اهداف سومین جشنواره «چند قدم تا آسمان» در اردبیل است.

 

دبیرکل اتحادیه دانش آموزان سراسر کشور در پایان سخنان خود به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در سال 95 خطاب به دانش آموزان نیز اشاره کرد و گفت: دانش آموزان افسران جنگ نرم هستند بنابراین ما وظیفه داریم تا با امکانات موجود بسترهای تربیتی  و بصیرت افزایی دانش آموزان را در مواجهه با جنگ نرم دشمنان را بیش از بیش فراهم کنیم.

 

دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان از جشنواره های فرهنگی و تشکیلاتی به عنوان یکی از بسترهای لازم برای آماده سازی دانش آموزان برای جنگ نرم نام برد و گفت: اردوهای تشکیلاتی در واقع بهترین فرصت برای شبکه سازی و انجام فعالیت های مشارکتی و گروهی است چراکه دانش آموزان از همین سنین می توانند با تمرین فعالیت های گروهی، در پیشرفت  و آینده کشور نقش آفرینی کنند.

 

وی افزود:  انتخابات قرارگاه های استانی و ملی و صعود به سبلان از جمله برنامه های جشنواره «چند قدم تا آسمان» در اردبیل است.

 

اسحق رسولی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل در این مراسم به نهضت نرم‌افزاری و تولید علم توسط جوانان اشاره کرد و گفت: نظامی که از پشتوانه‌ علمی و جوان برخوردار باشد می تواند برای جهان، تاریخ‌ساز و درس‌آموز شود.

 

گفتنی است پخش نماهنگ معرفی اردبیل، سخنرانی معاون سیاسی  و امنیتی استانداری اردبیل و تشریح برنامه های جشنواره «چند قدم تا آسمان» و غبارروبی مزار شهدای گمنام از جمله برنامه های آیین افتتاحیه اردوی فرهنگی و تشکیلاتی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در اردبیل بود.

 

ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید