دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان

بازگشایی مدارس در پیشبرد اهداف تعلیم و تربیت راهگشاست

 بازگشایی مدارس در پیشبرد اهداف تعلیم و تربیت راهگشاست

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان،حسین تاریخی دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در سومین اجلاسیه کنگره سیزدهم این اتحادیه که در مجتمع آدینه برگزاری شد، به تشریح جزئیات برنام سومین اجلاسیه کنگره پرداخت و اظهار کرد: از روز دوشنبه میزبان دانش‌آموزان بودیم و مراسم افتتاحیه با حضور سرپرست وزارت آموزش و پرورش در محل وزارتخانه برگزار شد.
 

وی ادامه داد: از اتفاقات مبارک این بود که اعضای قرارگاه ملی در ادارات کل استان ها حضور داشتند و به صورت مجازی در برنامه شرکت کردند. در این مراسم، سرپرست آموزش و پرورش، به نقش، جایگاه و اهمیت انجمن اسلامی اشاره کرد و از مجموعه انجمن اسلامی در جهت کمک کردن به بازگشایی مدارس خواست تا دست یاری محکم تر به آموزش و پرورش دهد.

 

تاریخی اضافه کرد: قرار است مدارس را با رعایت دستورالعمل و پروتکل ها بازگشایی شوند؛ چرا که مدارس نه تنها محل شیوع کرونا نیست بلکه راهگشا در تعلیم و تربیت کشور است. ضمن اینکه تعطیلی مدارس موجب آسیب های روحی و روانی می شود و اگر مدارس زودتر باز شود، آسیب ها کاهش یافته و بچه ها با شادی و نشاط در مدارس حضور می یابند.

وی با بیان اینکه آشنایی قرارگاه ملی با شرح وظایف از دیگر برنامه ها بود، گفت: برگزاری صحن علنی و مرور نتایج و کارنامه کارگروه ها نیز انجام شد همچنین  به مطالبات و دغدغه دانش آموزان توجه شد که در حوزه پسران میزبان آقای ملکی عضو سابق شورای مرکزی اتحادیه و خلفی زاده مدیرعامل خبرگزاری آنا و در حوزه دختران میزبان خانم قاسم پوررئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس بودیم.

دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان تصریح کرد: برای انتخاب کاندیداها برای عضویت در شورای مرکزی، رقابت سالم و قابل دفاع برگزار شد که نیما قاسمی از کرمانشاه و خانم مهدوی فر از خراسان رضوی انتخاب شدند.

 

انتهای پیام/

 

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید