پیام نماینده مقام معظم رهبری در پی عروج دانش آموز فداکار ایذه ای علی لندی

فداکاری علی لندی، اولین درس از سال تحصیلی جدید که باید برای همیشه تاریخ؛ ایران، نگاشته شود

فداکاری علی لندی، اولین درس از سال تحصیلی جدید که باید برای همیشه تاریخ؛ ایران، نگاشته شود

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، پیام نماینده مقام معظم رهبری در پی عروج دانش آموز فداکار ایذه ای علی لندی به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و انا الیه الراجعون

 

روح پاک و زلال دانش آموز ایثارگر و جهادگر علی لندی پس از یک حماسه آفرینی ماندگار و جاودانه در روزهایی که معطر به عطر کربلا و سرشار از یاد شهیدان دفاع مقدس است، سبک بار به سوی دوست پر کشید و همه ما را داغدار و سوگوار کرد.

 

حکایت علی قهرمان، که شجاعانه و پروانه وار دل به آتش زد تا جان دو انسان را نجات دهد، اولین درس از سال تحصیلی جدید شد که سطر سطر آن باید ثبت و ضبط شده و برای همیشه تاریخ سرزمین دلیران؛ ایران، نگاشته شود علی لندی که در خانواده ای نیکوکار و علاقه مند به اهل بیت(ع) رشد یافته بود، با از خود گذشتگی کم نظیرش در ایام هفته دفاع مقدس، یاد و نام ۳۶ هزار همکلاسی های آسمانی اش را زنده کرد و خوزستان سرافراز و ایذه سربلند را باشکوه ایثارش، افتخاری دوباره بخشید.

 

او نمونه اعلای تربیت شدگان نسل چهارم انقلاب است که بسان نسل های قبل از خود، نشان داده است که ؛حماسه حسین فهمیده ها و بهنام محمدی ها و مرحمت بالازاده ها و محمد حسین ذوالفقاری ها، همچنان تکرار شدنی است.

 

اینجانب عروج سبک بارانه و شهادت گونه این دانش آموز جهادگر و ایثارگر را به پدر و مادر بزرگوار و وابستگان آن عزیز و جامعه دانش آموزان و معلمان ارجمند شهرستان دلاور خیز ایذه، تسلیت گفته و پدر و مادر قهرمان پرورش به خاطر تربیت این فرزند الگو و حماسه ساز تبریک می گویم.

 

برای روح آن پرنده سبک بال، علو درجات و برای والدین عزیز و خانواده داغدار و همکلاسی ها و دوستان عزیزش و همشهری های گرامیش، صبر و اجر را تمنا می کنم.

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید