هم راه/

سلسله نشست‌های هم‌اندیشی‌ راهبردی "هم راه" برگزار می شود

سلسله نشست‌های هم‌اندیشی‌ راهبردی "هم راه" برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، با توجه به ضرورت و اهمیت برنامه‌ریزی میان مدت و بلند مدت تشکل، کمیته برنامه راهبردی تشکل، متشکل از اعضای شورای مرکزی و معاونان دفتر مرکزی، اقدام به طراحی مسیری برای تدوین الگوی تحول و پیشرفت تشکل نموده و به تبع آن جهت تدوین برنامه راهبردی، سلسله جلسات -هم‌اندیشی‌های راهبردی- با عنوان "هم راه" پیش‌بینی شده است.
 

در این طرح گفت و گوهایی در پنج محور نوجوان، خانواده، فضاي تشكل، آموزش و پرورش و محيط فرهنگي اجتماعي جامعه گرفته خواهد شد و هدف از مجموعه این گفت و گوها تحلیل وضع موجود تشکل و احصاء مسأله‌ها ذیل هر محور موضوعی است.

 

در سلسله نشست‌های هم‌اندیشی‌ راهبردی "هم راه" موضوعاتی همچون گرایش‌ها و تمایلات نوجوانان و آسیب‌ها و تهدیدهای فضای نوجوانی، مسأله‌های تحصیلی نوجوانان، نوجوانان و اوقات فراغت، ساختار و فرآیندهای تشکل، برنامه‌ها و فعالیت‌های تشکل، سرمایه انسانی در تشکل، برنامه‌های آموزشی و تربیتی آموزش و پرورش و امکانات و ظرفیت‌های آموزش و پرورش، نقش‌ها و مسئولیت‌های نوجوان در خانواده، آسیب‌ها و تهدیدهای نوجوان در خانواده، نوجوان و فضای مجازی، ارتباطات و مناسبات در تشکل، آسیب‌ها و تهدیدهای نوجوانان در فضای جامعه و فعالیت‌های فرهنگی الگو مورد گفت و گو و بررسی قرار می‌گیرد.

 

مخاطبان مجموعه هم‌اندیشی‌ها و مصاحبه‌ها در 9 دسته ، نخبگان و فعالان تعلیم و تربیت، فعالان و کنشگران فرهنگی-اجتماعی، برنامه‌ریزان و تصمیم‌گیران آموزش و پرورش ،کارشناسان، معاونان و مسئولان استانی و شهرستانی ،کارشناسان، مدیران، معاونان و مسئولان ستادی، دانش‌آموزان فعال انجمنی و فارغ‌التحصیلان، معلمان، مربیان و مدیران مدارس، مربیان و مبلغان اتحادیه و والدین می باشند.

 

گفتنی است این گفت و گو ها با برخی از مخاطبان مذکور به صورت حضوری و برخی به صورت مجازی برگزار خواهد شد و همچنین باتوجه به محدوديت زمان و عدم امكان مصاحبه همه گروه‌هاي مخاطب، كاربرگ‌هايي جهت دريافت نظرات كارشناسي و تحليل وضع موجود پيش بيني شده است. اين كاربرگ‌ها به صورت آنلاين (ازطريق پرس لاين) و به صورت كاغذي خواهد بود.

 

لازم به ذکر است علاقه مندان در صورت هرگونه سوال و يا دريافت راهنمايي، مي‌توانند به دفاتر اتحادیه‌های استانی مراجعه و یا با شماره تلفن‌هاي 88342304 و 88311448 - واحد پژوهش و برنامه‌ريزي راهبردی- و يا از طريق شماره 09386607605 در پيام رسان بله يا واتساپ تماس حاصل نمايند.

 

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید