باعث افتخار تشکیلات هستید؛ خداقوت!

باعث افتخار تشکیلات هستید؛ خداقوت!
به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، بعد از درخشش اعصای اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در آرمون سراسری 98، دبیرکل اتحادیه در پیامی، کسب رتبه های درخشان اعضای اتحادیه در آزمون سراسری۹۸ را تبریک گفت.
 
متن این پیام را بخوانید:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
 
خبر درخشش خواهران و برادران عزیزم در آزمون سراسری ۹۸ و کسب رتبه زیر ۱۰۰ توسط چند تن از دانش آموزان فعال انجمن های اسلامی، موجب سرفرازی، مباهات و افتخار این تشکیلات مقدس است.
 
بی تردید تربیت نیروهایی که علاوه بر فعالیت های جدی علمی که اکنون میوه آن به ثمر نشسته، در حیطه های فرهنگی و تشکیلاتی نیز صاحب سبک و فعال بوده اند، آرزوی هر تشکیلات و مجموعه فرهنگی تربیتی است. آرزویی که سالهاست به برکت خون ۱۶ هزار شهید دانش آموز اتحادیه، در این تشکیلات مقدس به واقعیت تبدیل شده و نوجوانان برومند کشورمان در انجمن های اسلامی سراسر کشوربه راستی به آینده سازان و امیدهای فردای این سرزمین تبدیل شده اند.
 
اینجانب ضمن عرض تبریک صمیمانه به ستارگان درخشان علمی اتحادیه در آزمون سراسری ۹۸ و خانواده گرانقدر ایشان، برای این عزیزان فردایی نورانی و آینده ای روشن آرزو می کنم و امیدوارم با ادامه ارتباط تشکیلاتی این عزیزان، مسیر متقابل تربیتی دقیق و سازنده ای پیش روی این برادران و خواهران عزیز ادامه یابد.
 
حسین تاریخی
۱۹ مرداد ۱۳۹۸
 
گفتنی است نزدیک به 10 تن از اعضای اتحادیه موفق به کسب رتبه زیر 100 در آزمون سراسری98 شده اند. 
کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید