دلنوشته اعضای قرارگاه ملی دختران؛

ما دختران حاج قاسمیم؛ علم ما ارثیه مادرمان حضرت زهرا (س) است

ما دختران حاج قاسمیم؛ علم ما ارثیه مادرمان حضرت زهرا (س) است

 به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، دلنوشته اعضای قرارگاه ملی دختران اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان به مناسب دومین سالگرد سردار سلیمانی، ما دختران حاج قاسم با تلاشی مضاعف در تحکیم فکری مکتب سردار‌ دل ها قدم برمی داریم تا این علم به دست صاحبمان برسد.
 

متن این دلنوشته به شرح زیر است: 


(بسم الله الرحمن الرحیم)

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى الصِّدِّيقَةِ فَاطِمَةَ الزَّكِيَّةِ حَبِيبَةِ حَبِيبِكَ وَ نَبِيِّكَ وَ أُمِّ أَحِبَّائِكَ وَ أَصْفِيَائِكَ الَّتِي انْتَجَبْتَهَا وَ فَضَّلْتَهَا وَ اخْتَرْتَهَا عَلَى نِسَاءِ الْعَالَمِينَ

با سلام و صلوات بر ختم المرسلین خاتم النبیین حضرت محمد مصطفی( صلی الله علیه و آله و سلم) و با استعانت از امام‌عصر منجی عالم بشریت (ارواحنا فدا) با سرسلامتی برای نائب بر حق ایشان حضرت امام سیدعلی خامنه ای (مدظله العالی) .

قرارگاه ملی دختران اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان ضمن عرض تسلیت خدمت تمام شیعیان جهان به مناسبت شهادت مظلومانه بانوی دو عالم حضرت صدیقه کبری (سلام الله علیها) ، این بیانیه را در خصوص دومین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی اعلام می دارد .

داغ قلب های ما بعد از گذشت دو سال از بامداد جمعه ای تلخ ، همچنان جان فرساست و به هیچ خنکایی سرد نمی‌شود.

جان ایران ما هنوز در شعله‌های خشم و غم میسوزد . شعله‌هایی که نه تنها با تلاش های معاندین و دشمنان کم نشده بلکه روز به روز بیش از پیش زبانه می‌گیرد و مدت‌هاست که دامن مستبدان و ستمکاران جهان را در بر گرفته است. شعله‌های این آتش‌ آماده است تا از عمق ، ریشه ی تمام جنایتکاران جهان را بسوزاند و کاخ خونین و محفل شیاطین استکبار را بر سرشان ویران کند .

ما دانش آموزان و فرزندان نسل چهارم انقلاب ، شهادت باکری ها ، باقری ها و همت ها را ندیده‌ایم و غم از دست دادنشان را در قلب‌هایمان حس نکرده‌ایم و برایشان نسوخته ایم اما داغ شهادت حاج قاسم تا عمق جانمان را سوزانده و قلب های ما با شهادت سردارمان معنای شهادت را درک کرده است.

شاید نمیدانیم نبرد تانک و تَن یعنی چه؟ خمپاره ی شصت چیست؟ اما جنگ را میشناسیم، نقشه ها و حیله های دشمن عوض میشود اما اهدافش نه! روزی آتش، روزی ترور، روزی تخریب، روزی فتنه؛نامردی دشمن که رنگ نمیبازد.

حاج قاسم ، علمدار مولایمان در روزگاری است ، که ما زیسته ایم و پرورش یافته ایم. ما از حاج قاسم یاد گرفته‌ایم لبخندمان در گرو لبخند ولی زمانمان باشد .

مکتب حاج قاسم نمایانگر مسیر حرکت ما نوجوانان و جوانان برای ساخت آینده این کشور است. ما سرد نمی شویم ، عقب نمی نشینیم و سکوت نمی کنیم‌.

ما دختران حاج قاسمیم؛ علم ما ارثیه مادرمان حضرت زهرا (سلام الله علیها ) است، که سالیانی نه چندان دور در چنین روزهایی به این نماد هویتی حمله شد؛ اما زنان عفیف سرزمین ما مقابله و مبارزه کردند و جریان ها جاری کردند؛

ما از نسل همان زنان هستیم و علم خود را محکم تر به بند بند وجودمان گره زده ایم.سلاح ما تفکر و قلم ماست.

ما وارث آرمان ها و تفکرات شهدا هستیم و در مسیر تحقق بخشیدن به آن آرمان‌ها با رویاهایی که در سر داریم و قلمی که در دست، اهدافمان را روی قلب هک می‌کنیم تا هرگز آنها را به دست فراموشی نسپاریم و همیشه در حال خدمت ، استوار و خستگی ناپذیر باشیم.

تعهد ما در ثابت قدم ماندن ، تنها مختص ایام شهادت سردار نیست، بلکه ما پیمان بسته ایم، با عقیق سرخ که تا رساندن این کشور به قله های بلند افتخار از پا ننشینیم .

ما دانش آموزان که آینده سازان فردای این انقلاب و سربازان وظیفه شناس در پیشبرد خط روشن گام دوم انقلاب اسلامی هستیم ، مصرانه از مسئولان و فعالان دغدغه‌مند خواستاریم که اجازه ندهند با سنگ اندازی ها و موانع ، این مکتب ، که درس عشق و وفا می دهد و مشق ظهور می کند ، کم رنگ شود.

ما دختران حاج قاسم با تلاشی مضاعف در تحکیم فکری مکتب سردار‌ دل ها قدم برمی داریم تا این علم به دست صاحبمان برسد.

لبیک ما لبیک یا زهراست .

 

 

«اعضای قرارگاه ملی دختران اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان»

دی ماه ۱۴۰۰

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید