هر انجمن یک شهید/

آغاز طرح هشتمین دوره سرگذشت پژوهی شهدای دانش آموز در کشور

 آغاز طرح هشتمین دوره سرگذشت پژوهی شهدای دانش آموز در کشور

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، حسین میرشریف مسئول دبیرخانه ملی همکلاسی آسمانی ، هدف از اجرای این طرح را الگوگیری و الگوپذیری دانش آموزان از شهدای دانش آموز دانست و گفت: قراراست این طرح با محوریت هر انجمن یک شهید برگزار شود.

مسئول دبیرخانه ملی همکلاسی آسمانی افزود: در این طرح انجمن های اسلامی مدارس پسرانه با انتخاب یک شهید دانش آموز از شهر و منطقه خودشان، با این شهید عهد بسته و دفترچه ای را با عنوان سند عاشقی امضاء خواهند کرد.

وی بیان کرد: پس از عهد با شهید و امضاء سند عاشقی، دانش آموزان باید در طول سال تحصیلی جاری، ضمن سرگذشت پژوهی از آن شهید دانش آموز با ایجاد گروههای دانش آموزی، تولیدات رسانه ای را در قالب گنجواره تهیه خواهند کنند.

میرشریف خاطرنشان کرد: اختتامیه این طرح همزمان با برگزاری کنگره ملی شهدای دانش آموز در یکی از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس برگزار و از برگزیدگان آن در تابستان 1401 تجلیل خواهد شد.

مسئول دبیرخانه ملی همکلاسی آسمانی گفت: هشتمین دوره سرگذشت پژوهی شهدای دانش آموز ویژه دانش آموزان پسر مدارس متوسطه دوره اول و دوم نیز برگزار خواهد شد.
 

گفتنی است دانش آموزان می توانند از هم اکنون تا پایان دی ماه وارد پرتال ملی همکلاسی آسمانی به آدرس https://hamkelasi.ayandehsazan.ir/ شده و ثبت نام نمایند و در طرح های مختلف همکلاسی آسمانی شرکت نمایند.

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید