دبیر کل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان:

مدرسه انقلاب، مدرسه تراز آموزش و پرورش است

مدرسه انقلاب، مدرسه تراز آموزش و پرورش است

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، حسین تاریخی دبیر کل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان در مراسم اختتامیه دهمین دوره جشنواره مدرسه انقلاب خواهران که در سینما دانش آموز برگزار شد با تاکید بر اینکه دشمن امروز با عزم و اراده جدی برای ضربه به انقلاب و نظام وارد عمل شده است، گفت: مدرسه انقلاب باید در طول سال اتفاق بیفتد یعنی از زمان شروع مدارس، مدرسه انقلاب هم آغاز شود.

 

دبیر کل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان با بیان اینکه مدرسه انقلاب، مدرسه تراز آموزش و پرورش است، افزود: مدرسه انقلاب مدرسه ای است که توانسته به صورت عینی سند تحول بنیادین را عرضه کند.


وی ادامه داد: فضای حقیقی و کارهای عینی باید آنقدر متنوع و جذاب باشد که فضای مجازی حذف شود و بتوانیم در مقابل فضای مجازی قرار بگیریم.


تاریخی با بیان اینکه فضای مجازی امروز دیگر آپشن زندگی نیست بلکه خود زندگی است، اذعان داشت: فضای مجازی امروز به فضای حقیقی زندگی تبدیل شده و همانگونه که همه در این فضا فعالیت می کنند، تشکل های اسلامی دانش آموزی نیز باید نقش و سهم خود را به شدت معنا دار کنند.
 

دبیر کل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان اظهار داشت: دوران پساکرونا دورانی نیست که فضای مجازی حذف شود و به دوران پیش از کرونا بازگردد. ما در فضای مجازی قرار گرفتیم و سبک زندگی، تعاملات و مراودات را تحت شعاع خود قرار داده است.


وی با تاکید بر اینکه فضای مجازی نباید بر ما احاطه پیدا کند، اذعان داشت: فعالیت ها در فضای مجازی باید به گونه ای باشد که بتوانیم اثربخش باشیم.

تاریخی در ادامه با بیان اینکه کار دشمن شبه افکنی است گفت: دشمن بیش از چهل سال گذشته شبهات بسیاری را مطرح می‌کنند و اگر جوانان نسبت به این مواردی که عنوان می‌شد دقت نظر نداشته باشند با حجم بسیار زیادی از سؤالات روبه‌رو می‌شوند.


وی با اشاره به اینکه دشمن مطمئن شده که از جبهه بیرونی به هیچ عنوان توانایی رویارویی با جمهوری اسلامی را ندارد و این مسئله برای آنها مسجل شده است، اظهار داشت: نمونه این عدم توانایی دشمن برای رویارویی با ایران اسلامی را می‌توان به هشت سال جنگ تحمیلی اشاره کرد که دشمن به روش‌های مختلف به دنبال شکست جمهوری اسلامی بود ولی با رشادت هایی که صورت گرفت به اهداف شوم خود دست نیافت.


وی ادامه داد: امروز جمهوری اسلامی در جهان به یک قدرت تبدیل شده و تنها راهی که می‌توانند برای مقابله جستجو کنند، استفاده از سستی عقیده برخی در کشور است.


دبیر کل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان اظهار داشت: دشمن برای شبه افکنی از مسائلی استفاده می‌کند که یکسری از اصول اساسی که در جامعه نهادینه شده و ما فرصتی برای آن نگذاشته و مطالعه نکرده ایم تا تعمیم دهیم، شبه افکنی می‌کند.

 

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید