دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان:

دانش‌آموزان می‌توانند مدارس را گام دومی کنند

دانش‌آموزان می‌توانند مدارس را گام دومی کنند

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، مراسم رونمایی از مجموعه چهل جلدی گام به گام پیوست نوجوانانه بیانیه گام دوم انقلاب و  بزرگترین رویداد دانش آموزی بیانیه گام دوم انقلاب با عنوان نقش دانش آموزان در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب، امروز در سالن اجتماعات فرهنگسرای اندیشه برگزار شد.

 

حسین تاریخی دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در این مراسم اظهار کرد: در طی چند سالی که از پیام مقام معظم رهبری در چهل سالگی انقلاب اسلامی با عنوان بیانیه گام دوم گذشته است و شاهد عملکردهای مختلفی بودیم.

 

وی ادامه داد: در این راستا اتحادیه تلاش کرده است تا سهم و نقش دانش‌آموزان در ارتباط با بیانیه گام دوم را استخراج کند؛ تلقی که از دانش‌آموزان در بیانیه گام دوم هست، این بوده که آنها افسران جدی جنگ‌ نرم در آینده انقلاب هستند.

 

تاریخی با اشاره به ایفای نقش دانش‌آموزان در آینده انقلاب اسلامی، گفت: دانش‌آموزان می‌توانند مدرسه را گام دومی کنند. کار تمدنی کاری یکی، دو روزه نیست و گام‌های متعدد می‌خواهد و مدرسه می تواند اولین گام به سمت جامعه تمدنی باشد.

 

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان خطاب به دانش‌آموزان اظهار کرد: شما دانش‌آموزان بدانبد که می‌توانید و دست‌اندرکاران و مسؤولان از شما توقع دارند.

 

وی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب افزود: ترسیم مسبر آینده به وضوح و با دقت نظر  در بیانیه گام دوم انقلاب صورت گرفته است. این متن به عنوان سند بالادستی جدی یاد می‌شود پس باید تلاش کنیم تا تصویر شفاف و صریح از متن انقلاب اسلامی برای دانش‌آموزان داشته باشبم.

 

دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت: بعد از جلسات اندیشه‌ورز، به این نتیجه رسیدیم که ممکن است دانش‌آموزان در برخی مفاهیم دچار ابهام باشند و بر همین اساس تولید ۴۰ جلدی کتابچه‌هایی را آغاز کردیم و در این راستا از ابزار هنری، پادکست و ... استفاده کردیم.

 

 

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید