روز قدس/

برنامه های روز قدس اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان اعلام شد

برنامه های روز قدس اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان اعلام شد

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، وحید عظیمی معاون فرهنگی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان در میزگرد دانش آموزی به مناسبت روز قدس اظهار کرد: به منظور برنامه ریزی برای برنامه‌های دانش آموزی، جلسات ایده پردازی برگزار می شود که نظرات کادر اعضای اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان  و مربیان درنظر گرفته می‌شود تا کارهای موثر در فرآیند تربیتی صورت گیرد.

 

وی افزود: در وهله اول اتحادیه انجمن‌های اسلامی در مدارس مورد توجه قرار می گیرد که تاکید ویژه ما حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس است.

 

معاون فرهنگی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان ادامه داد: راهپیمایی روز قدس اهمیت بسیاری دارد که کار توسط اعضای اتحادیه صورت گیرد تا دانش آموزان  پرشور تر از هرسال بتوانند به نیابت از امام حسین با لب تشنه حضور یابند.

 

وی عنوان کرد: همچنین اقداماتی هم قرار است در حوزه رسانه، دانش، بینش و بحث معرفتی در خصوص بیان اهمیت روز قدس و دفاع از فلسطین انجام می شود که در این زمینه قرار است جلساتی تعاملی در فضای مجازی برگزار می شود.

 

معاون فرهنگی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان یادآور شد: همچنین در مسابقات اینترنتی هم ۲۰ سوال از مفاهیم روز قدس را مطرح کردیم تا با یافتن پاسخ سوالات به اندوخته دانش آموزان افزوده شود.

 

عظیمی همچنین به برگزاری پویش یک سطل آب اشاره کرد و درباره این پویش توضیح داد: براین اساس دانش آموزان پس از آتش زدن پرچم اسرائیل با یک سطل کوچک آب آن را خاموش می کنند و در نهایت فیلم‌های گرفته شده از این اقدام  را برای ما ارسال می‌کنند.

 

وی افزود: دانش آموزان  تولیدات خود را  در پیام رسان‌های شاد و بله و در جشنواره رسانش در بخش جایزه ویژه روز قدس بار گذاری کنند.

 

وی به تشکیل باشگاه دانش آموزان ضد صهیونیست اشاره کرد و گفت: جمعی را به عنوان هیات موسس باشگاه اعلام  می کنیم تا دانش آموزان فرزندان شهدای مدافع حرم و برخی دانش آموزان  که در مسابقات علمی و ورزشی رژیم صهیونیستی را به رسمیت نشناخته اند، در این باشگاه حضور یابند.

 

معاون فرهنگی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت: برگزاری مراسم روز قدس اهمیت بسیاری دارد، در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان تمام روزهای سال باید روز قدس باشد و مبارزه با رژیم صهیونیستی انجام شود تا رژیم منحوس را از منطقه خارج کنیم.

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید