طی حکمی از سوی دبیرکل اتحادیه،

مسئول اتحادیه استان قم منصوب شد

مسئول اتحادیه استان قم منصوب شد

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، طی حکمی از سوی دبیرکل اتحادیه، حجت الاسلام محمدحسن مرادی به سمت مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان قم منصوب شد.

 

متن حکم  به شرح ذیل است:

 

برادر ارجمند جناب حجت الاسلام محمد حسن مرادی

 

    اکنون در مسیر گام دوم و پنجمین دهه حیات مبارک و انسان‌ساز انقلاب شکوهمند اسلامی و در ایامی که تشکل نورانی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان چهل سالگی خود را پشت سر گذاشته، مسئولیتی سنگین به ما سپرده‌ شده است. این مسئولیتِ خطیر از سویی مستلزم شکرگزاری بابت توفیق خدمت به دانش‌آموزانی مؤمن، فهیم، بصیر و انقلابی است و از سویی دیگر، بار این مسئولیت جز با همراهی برادرانی مؤمن، با روحیه جهادی و انقلابی به سرمنزل مقصود نخواهد رسید.

     لذا نظر به ‌مراتب تعهد، شایستگی‌ و تجارب ارزشمند جنابعالی در طول مدت سرپرستی اتحادیه استان، شما را به ‌عنوان «مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان قم » منصوب می‌نمایم.

     مقتضی است، سهم اختصاصی استان خود را از اسناد بالادستی تشکل، راهبردهای مصوب شورای مرکزی، حکم ابلاغی نماینده معزز مقام معظم رهبری در اتحادیه به دبیر کل و پیوست تفصیلی آن احصاء نموده

و در قالب برنامه‌های استانی تدوین و ارائه فرمایید.

     امید است با استعانت از خداوند متعال و توجهات حضرت ولی‌عصر عجل ا... تعالی فرجه الشریف در انجام وظایف محوله، موفق و مؤید باشید.
 

                                                                                                 "و من ا... التوفیق "

                                                                                                    حسین تاریخی
                                                                       دبیر کل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید