لشکر آسمانی

اعزام بیش از دوهزار دانش آموز سراسر کشور به مناطق عملیاتی غرب کشور

اعزام بیش از دوهزار دانش آموز سراسر کشور به مناطق عملیاتی غرب کشور

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، هشت سال جنگ با آنكه ناخواسته و نابجا بر سرزمين پاك و مردم نيك انديش ايران تحميل شد اما آموزه هاي حماسي و معنويش آنقدر فراوان است كه هزاران سال بايد از دانشگاهش بهره برد، دارالفوني كه نسل امروز و فردا در آن نوراني مي شوند.

 

هر ساله سفر تربيتي معنوي با اعزام دانش آموزان به كربلاي ايران رنگ و بوي خاصي مي گيرد و خاطرات جبهه ها را در استان هاي ايران بازنشر مي دهد.

 

اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان امسال با کمرنگ شدن ویروس منحوس کرونا با برگزاری یادواره ملی " لشکر آسمانی " و  اعزام كاروان هاي  دانش آموزی به مناطق عملیاتی غرب کشور، حماسه آفريني رزمندگان و شهداي دوران هشت سال دفاع مقدس را  برای نسل جدید باز آفريني خواهد کرد.

 

اين برنامه ملي که با حضور بیش از دو هزار دانش آموز سراسر کشور  و با هدف آشنايي بيشتر آینده سازان با فرهنگ و ارزش هاي دوران هشت سال دفاع مقدس برگزار خواهد شد.

 

مسافران نور در اين سفر  از یادمان های شهدای پاوه، مرصاد و بازی دراز بازدید خواهند داشت و برنامه هاي متنوعي در قالب نشست هاي آموزشي ، بازديد، نمايش فیلم ، صبحگاه مشترك ، مسابقات فرهنگي و ... براي دانش آموزان پيش بيني شده است.

 

مدت زمان حضور دانش آموزان در مناطق عملیاتی سه شبانه روز است و در این مدت راویان ،حماسه های هشت سال دفاع مقدس و چگونگی طراحی و اجرای عملیات را برای دانش آموزان روایت می‌کنند.

 

لازم به ذکر است این یادواره از دهم لغایت پانزدهم تیرماه در مناطق عملیاتی غرب کشور برگزار می شود و دانش آموزان پسر ( 10 الی 12) و دانش آموزان دختر (13 الی 15) از این مناطق بازدید خواهند کرد .

 

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید