طی حکمی از سوی دبیرکل اتحادیه،

مدیر عامل موسسه علمی آینده سازان منصوب شد

مدیر عامل موسسه علمی آینده سازان منصوب شد

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، طی حکمی از سوی دبیرکل و رئیس هیئت مدیره موسسه علمی آینده سازان، علیرضا صادقی آزاد به سمت مدیر عامل موسسه علمی آینده سازان منصوب شد.

متن حکم  به شرح ذیل است:

برادر ارجمند جناب آقای علیرضا صادقی آزاد

     در طلیعه ورود به پنجمین دهه حیات مبارک و انسان‌ساز انقلاب شکوهمند اسلامی و در حالی که  تشکل نورانی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان 40 سالگی خود را پشت سرگذاشته، مسئولیتی سنگین به ما سپرده‌شده است. این مسئولیت خطیر از سویی مستلزم شکرگزاری بابت توفیق خدمت به دانش‌آموزانی مؤمن، فهیم، بصیر و انقلابی است و از سویی دیگر، بار این مسئولیت خطیر جز با همراهی خواهران و برادرانی مؤمن، با روحیه جهادی و انقلابی به سرمنزل مقصود نخواهد رسید.

     موسسه‌ی علمی آینده‌سازان، به‌عنوان یکی از اقمار مؤثر بر جزر و مد دریای پرتلاطم تعلقات تشکیلاتی مخاطبان عضو و غیر عضو اتحادیه، طی سال‌های طولانی فعالیت، فراز و فرود به اقتضای شرایط محیطی و محاطی را مکرر تجربه نموده و هرچند انتظارها برای قرار گرفتن در مسیر تحقق آرزوها را طولانی نموده است، درعین حال، منشاء خدمات و برکات قابل توجهی بوده است.

     اکنون که به‌لطف تلاش مجاهدانه¬ی جناب آقای کامیار، مستظهر به حمایت‌های بی‌دریغ هیأت مدیره، شرایط برای آغاز تدریجی اوج‌گیری مهیا شده است، با عنایت به اجماع اعضای محترم هیأت مدیره، جنابعالی را که متصف به تعهد دینی و انقلابی بوده و از سرمایه‌ی ارزشمند شناخت و اشراف نسبت به اهداف راهبردی، نقاط قوت و فرصت‌های پیش‌رو بهره‌ی وافر دارید، به مدت دو سال به‌عنوان مدیر عامل موسسه علمی آینده سازان منصوب می‌نمایم.

     لذا ضمن مفروض دانستن موانع و مشکلات پیش¬رو، با اعتماد به فضل الهی و تکیه بر روحیه‌ی جهادی، توان و تجربیات موفقی که در کارنامه‌ی شما ثبت شده است، انتظار دارم با هدف دستیابی یا بسترسازی تحقق مطالبات مورد انتظار که ملهم از اسناد بالادستی، برنامه راهبردی و منویات نماینده معزز مقام معظم رهبری است، موارد پیوستی را در دستور کار قرار دهید:

 

 

" و من ا... التوفیق"

حسین تاریخی

دبیرکل و رئیس هیئت مدیره

موسسه علمی آینده سازان

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید