دانش‌آموز عضو اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه تهران:

ما دختران آفتاب و فرزندان ایران هستیم و ایران قوی‌تر از همیشه است

ما دختران آفتاب و فرزندان ایران هستیم و ایران قوی‌تر از همیشه است

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، زهرا روهنده دانش‌آموز انجمن‌ اسلامی  در سخنانی که پیش از خطبه‌های نماز جمعه تهران به عنوان نماینده اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان داشت، اظهار داشت: ما دختران آفتاب و فرزندان ایران هستیم که با تکیه بر استعداد ایرانی، موفقیت‌های بزرگ و چشمگیری را در همه عرصه‌ها و میدان‌های علمی، اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی برای ایران اسلامی به دست آورده‌ایم و همچنان برای اعتلای پرچم این سرزمین در تلاش هستیم.

 

وی با اشاره به برخی حوادث تلخ اخیر، افزود: ما نیز مانند بسیاری از هموطنان از آنچه بر سرزمین‌مان گذشته است متاثر و متاسف هستیم و معتقدیم آنچه امروز گذشت از جمله شهادت جمعی از زائران مظلوم و بی‌‌گناه حرم شاهچراغ(ع) بیشتر حاصل اندیشه‌های پلید دشمنان ایران اسلامی برای جنگ‌افروزی در ایران اسلامی و نتیجه اقدامات وحشیانه دشمنان و عوامل وابسته به آنان است.

 

این دانش‌آموز عضو اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان ادامه داد: دشمنان باید بدانند روزی فرا می‌رسد که فریاد مظلومیت ملت مسلمان ایران به نتیجه می‌رسد و وعده الهی محقق می‌شود؛ بنابراین دشمن نمی‌تواند ما را از حرکت بازدارد چرا که مسیر حرکت ما در مسیر یاد خدا و برای خدا است؛ یعنی اگر خدا را یاد کنیم خدا نیز ما را یاری خواهد کرد و گام‌هایمان در این مسیر استوار می‌شود.

 

روهنده با بیان اینکه دشمن با آگاهی از حصول موفقیت‌های چشمگیر دانش‌‌آموزان ایرانی، به دنبال توقف این مسیر است، اظهار داشت: دشمن می‌داند که ما به قله نزدیک شده‌ایم و ایران قوی‌تر از همیشه است؛ در حقیقت آنها فهمیده‌اند که دختران و بانوان ایرانی بیش از همیشه بر سکوهای افتخار ایستاده‌اند بنابراین دشمنان به خیال خام خود می‌خواهند مسیر ما را صعب‌العبور عبور کنند و همین نشان می‌دهد که ما در مسیر درست حرکت کرده‌ایم.

 

وی تصریح کرد: البته در این سرزمین کاستی‌های در کنار همه پیشرفت‌ها و دستاوردها وجود دارد و ملت ایران مسیر خود را به سمت قله ادامه می‌دهد.

 

این دانش‌آموز عضو اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به مسئولان و مدیران کشور گفت: اما شما ای مسئولان محترم! بدانید که عدالت به عنوان آرمان انقلاب اسلامی، مطالبه همه مردم این سرزمین است؛ ما عدالت سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و بالاخص عدالت آموزشی و اقتصادی را از شما مطالبه داریم.

 

روهنده همچنین کودکان و نوجوانان ایرانی را خطاب قرار داد و اظهار داشت: اما شما ای دوست عزیز و نوجوان دهه هشتادی! دشمنان می‌خواهند دست‌های ما را از هم جدا کنند و برای رسیدن به مقصود از هیچ حرکتی دریغ نخواهند کرد. دشمنان و بیگانگان می‌دانند که حق را چگونه با ناحق آمیخته کنند و ما را سرگردان کنند تا به مقصود خودشان برسند. لذا ما در این زمانه تروریسم رسانه‌ای باید آگاه باشیم، گفت‌وگو کنیم و از این شرایط درس بگیریم.

 

وی در پایان با اشاره به ضرورت ولایت‌مداری و تبعیت از رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله‌العالی) بیان کرد: ای رهبر عزیزمان! ما دختران ایران اسلامی قدر امنیت و عزت خود را می‌دانیم و با تاسی از حضرت زهرا(س) تا آخرین نفس از ایران اسلامی، ولایت و آرمان‌های انقلاب اسلامی دفاع خواهیم کرد؛ تا فتح قله‌ها و ظهور حضرت مهدی(عج) انشاءالله.

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید