پیام تسلیت /

پیام تسلیت اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در پی حادثه تروریستی حرم مطهر شاهچراغ

پیام تسلیت اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در پی حادثه تروریستی حرم مطهر شاهچراغ

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در پی حادثه تروریستی و شهادت و مجروحیت شماری از هموطنان عزیزمان در حرم مطهر شاهچراغ شیراز پیام تسلیتی را صادرکرد.


متن پیام تسلیت به شرح زیر می باشد:

 

«بسم الله الرحمن الرحیم»

بریزید خون‌ها را، این نهضت باید زنده بماند، بکشید ما را، ملت ما بیدارتر می‌شود.

‏(امام خمینی(ره))

 

باز هم دست ناپاکی از آستین جهل و استکبار بیرون آمد و موجب شهادت و مجروحیت تعدادی از زائران احمد بن موسی (علیهما السلام) شد.

 

زنان و مردان دلاور از روزهای نخست پیروزی انقلاب اسلامی با تفکرات انحرافی، خشونت گرا و بی منطقی مواجه بوده اند که عزت و سربلندی ایران اسلامی و شکوه و عظمت تفکر انقلابی را بر نتافته و در صدد تقابل با سیل خروشان ملت برآمده اند.

 

نه ترورهای وحشیانه دهه اول انقلاب و نه هشت سال جنگ تحمیلی و مشکلات ناشی از آن و نه تحریم های ناعادلانه سال های اخیر، کوچکترین تردیدی در عزم راسخ مردم همیشه در صحنه و مسئولان خدمتگزار برای تحقق اهداف والای انقلاب اسلامی وارد نکرده است. اقدام کوردلانه اخیر نیز در ادامه همان مسیر غلطی است که نشان از کوته بینی مخالفان و دشمنان این مرزوبوم دارد.

 

ضمن اینکه پرده دیگری از این ماجرا راوی حقیقت خوی استکباری غربیان بوده و نشان دهنده آن است که در صورت تسلط این تفکر تکفیری چه جنایاتی اتفاق می افتد.

 

مسئولین، مربیان و دانش آموزان اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان ضمن عرض تسلیت در پی حادثه تروریستی در حرم مطهر شاهچراغ شیراز به محضر حضرت ولی عصر (عج)، مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی)، ملت عزیز ایران اسلامی و خانواده های داغداری که عزیزانشان مظلومانه قربانی این جنایت غیر انسانی شدند، از خداوند متعال علو درجات برای شهیدان این حادثه تروریستی و شفای عاجل برای مجروحان و نیز صبر وشکیبایی را برای بازماندگان ایشان مسئلت داریم و از دست اندر کاران و مسئولین مربوطه خواستاریم تا گرفتن انتقام از همه برنامه ریزان و مجریان این واقعه ناگوار پیگیر مسائل باشند.

 

۵ آبان ماه ۱۴۰۱

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید