طی حکمی از سوی دبیرکل اتحادیه

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان بوشهر، منصوب شد

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان بوشهر، منصوب شد
به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، در حکمی از سوی دبیرکل اتحادیه، مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان بوشهر منصوب شد.
متن حکم به شرح زیر است؛
 
برادر ارجمند جناب حجت الاسلام رسول مهاجر  
 
اکنون در مسیر گام دوم و پنجمین دهه حیات مبارک و انسان‌ساز انقلاب شکوهمند اسلامی و در ایامی که تشکل نورانی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان چهل سالگی خود را پشت سر گذاشته، مسئولیتی سنگین به ما سپرده‌ شده است. این مسئولیتِ خطیر از سویی مستلزم شکرگزاری بابت توفیق خدمت به دانش‌آموزانی مؤمن، فهیم، بصیر و انقلابی است و از سویی دیگر، بار این مسئولیت جز با همراهی برادرانی مؤمن، با روحیه جهادی و انقلابی به سرمنزل مقصود نخواهد رسید.
لذا با توجه به حضور برادر گرامی جناب آقای افروغ در سنگر دیگری جهت خدمت، ضمن تشکر و قدردانی از زحمات مجاهدانه آن برادر عزیز در مدت مسئولیت اتحادیه استان، نظر به ‌مراتب تعهد، شایستگی‌ و تجارب ارزشمند جنابعالی، شما را به مدت دوسال به ‌عنوان «مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان بوشهر» منصوب می‌نمایم.
مقتضی است، سهم اختصاصی استان خود را از اسناد بالادستی تشکل، راهبردهای مصوب شورای مرکزی، حکم ابلاغی نماینده معزز مقام معظم رهبری در اتحادیه به دبیرکل و پیوست تفصیلی آن احصاء نموده و در قالب برنامه‌های استانی تدوین و ارائه فرمایید.
 امید است با استعانت از خداوند متعال و توجهات حضرت ولی‌عصر عجل ا... تعالی فرجه الشریف در انجام وظایف محوله، موفق و مؤید باشید.

 

" و من ا... التوفیق "
حسین تاریخی
دبیر کل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید