نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه:

جریان حق همیشه مورد هجوم بوده/ نیاز به کارهای تشکیلاتی داریم

جریان حق همیشه مورد هجوم بوده/ نیاز به کارهای تشکیلاتی داریم

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان،  حجت‌الاسلام محمدجواد حاج علی‌اکبری نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن ها اسلامی دانش آموزان در نشست دختران فاطمی اظهار داشت: جریان حق به‌خاطر طبعش همیشه مورد هجوم بوده و از اول تاریخ تا پایان این درگیری و رویارویی همیشه وجود داشته و خواهد داشت.

 

وی با اشاره به سالروز شهادت حضرت زهرا (س) عنوان کرد: تاریخ به ما نشان می‌دهد که گاهی جبهه حق در غریب‌ترین جای خودش قرار داشته است.

 

حاج علی‌اکبری در خصوص اتفاقات اخیر کشورخاطرنشان کرد: هرچقدر این مبارزه سخت‌تر بشود بچه‌هایی که به منطق حضرت زهرا(س) مجهز باشند سر زنده‌تر خواهند شد. بیشترین فرصت‌ها از دل تهدیدها وجود دارد که باید پاسخ دهیم؛ چرا که این شرایط فرصتی ایجاد می‌کند که حق خودش را نمایان کند و پاسخ شبهات هم داده شود.

 

وی گفت: الان وقت مجهز شدن شما بچه‌ها است؛ الان وقت انگیزه برای تقویت فکر، قلم و زمان قوت بچه‌های انجمن اسلامی است تا مبانی فکری و جهان‌بینی خودشان را ترسیم کنند و جهالت مدرن را افشا کنند.

 

نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه با بیان وظیفه امروز انجمن اسلامی گفت: ما امروز به انسجام کارهای تشکیلاتی نیازمندیم در دل کارهای تشکیلاتی قوتی عجیب وجود دارد که نباید از آن غافل شد.

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید