در آستانه نیمه شعبان:

در آستانه ظهور، لشکری از فرشتگان به استقبال مهدی فاطمه می‌روند/ احیای دانش‌آموزان در شب نیمه شعبان

در آستانه ظهور، لشکری از فرشتگان به استقبال مهدی فاطمه می‌روند/ احیای دانش‌آموزان در شب نیمه شعبان
به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان،محمد لطیفی مسئول اتحادیه انجمن اسلامی دانش‌آموزان استان گیلان درباره برنامه‌های طراحی شده به مناسبت نیمه شعبان گفت: دو ویژه برنامه برای دانش‌‌آموزان استان در آستانه نیمه شعبان داریم که نخستین برنامه با عنوان "در آستانه ظهور لشکری از فرشتگان به استقبال مهدی فاطمه می‌روند" امروز با حضور 500 دانش‌آموز دختر برگزار می‌شود.
 
وی افزود: در این برنامه از برگزیدگان مدرسه انقلاب تشکر می‌شود همچنین از مادران و همسران شهدا که در طول یک سال در برنامه سرگذشت پژوهی همراه دانش‎‌آموزان بودند، تقدیر می‌شود همچنین در این برنامه برای نخستین برنامه سرود سلام فرمانده 2 با حضور ابوذر روحی در رشت همخوانی خواهد شد.
 
مسئول اتحادیه انجمن اسلامی دانش‌آموزان استان گیلان درباره ویژه برنامه احیاء دانش‌آموزی نیمه شعبان گفت: این برنامه با عنوان" احیای بیدار تا صبح امید" برای دانش‌آموزان پسر برگزار می‌شود و آنها از ساعت 10 امشب وارد مسجد قدس رشت می‌شوند.
 
لطیفی بیان کرد: امشب برنامه‌های مختلف همچون حضور روحانیون و پاسخ به سوالات دانش‌آموزان، سخنرانی، مناجات خوانی و روایتگری از شهدا برگزار می‌شود.
 
مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان گفت: مسلمانان زمانی به بیداری کامل می‌رسند که امام زمان (عج) ظهور کند و غایت امید شیعیان ظهور ایشان است.
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید