در کنار هم، با انگیزه‌ی بی پایان نوجوانانه، به سوی قله های علم و ایمان

در کنار هم، با انگیزه‌ی بی پایان نوجوانانه، به سوی قله های علم و ایمان

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، در طلیعه سال تحصیلی جدید، دبیرکل اتحادیه با صدور پیامی به اعضای انجمن های اسلامی سراسر کشور، آغاز سال تحصیلی را تبریک گفت و برای اعضای اتحادیه در فعالیت های علمی فرهنگی خود در سال جدید تحصیلی آرزوی موفقیت کرد. متن این پیام به این شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

برادران و خواهران دانش آموز، فرزندان برومند ایران اسلامی.

 

سال تحصیلی جدید، طلیعه روزهایی صمیمی مدرسه است و نویدبخش روزهای خوش بودن با همکلاسی ها و همشاگردی ها. بسیاری از دانش آموزان اگرچه تنها برای درس خواندن به مدرسه می آیند، اما شما سفیران پرافتخار انجمن های اسلامی هستید و ایمان و عزم راسخ تان در سنگر انجمن اسلامی مدرسه، مایه مباهات مدارس است.

اکنون و در طلیعه سال تحصیلی جدید از خدای منان یاری بگیریم، به نام نامی شهدای دانش آموز هم قسم شویم و به سهم خود با انگیزه و توان بی پایان نوجوانانه در رو به سوی قله های پرافتخار انقلاب اسلامی قدم برداریم که همانا علم و ایمان است.

 

 

برادران و خواهران ارجمندم!

 

بدانید که در سنگری حضور یافته اید که پیش از شما میزبان ستاره های درخشان علم و ایمان این سرزمین بوده است. از قهرمانان و پهلوانانی که در عرصه های جهانی خوش درخشیده اند، تا برگزیدگان المپیادهای علمی و آزمون های سراسری و ستارگان پرفروغ فرهنگ و مطالعه و ایمان.

 

فرصت حضور درانجمن اسلامی در سال تحصیلی 99-98 گوارای وجودتان. از خدای متعال مسئلت می کنم که چون ادوار مختلف انجمن اسلامی بدرخشید به برکت خون 16000 شهید انجمن اسلامی و زیر سایه پرچم جمهوری اسلامی ایران.

 

حسین تاریخی، 2 مهر 1398

ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید